Los Andžele žiemojantys Šarūnas ir Laura Marčiulioniai sulaukė ypatingų lauktuvių iš Lietuvos – Tomas Augulis jiems atskraidino vėdarų

Šarūnas ir Laura Marčiulioniai, Tomas Augulis ir Dainius Martinaitis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-04-15 14:56
Nedaugelis žino, kad iš pramogų pasaulio pasitraukusį dainininką Tomą Augulį (43) ir žymųjį Lietuvos krepšininką Šarūną Marčiulionį (48) sieja daugiau nei dešimtmetį trunkanti vyriška bičiulystė. Nors atlikėjas nedalyvavo daugiau nei prieš metus vykusiose krepšininko ir jo išrinktosios Lauros Mikelionytės vestuvėse JAV, tačiau santykius jie nuolatos palaiko. Portalo Žmonės.lt žiniomis, vos prieš tris savaites T.Augulis grįžo iš kelionės, kurios metu pavėluotai pasveikino savo bičiulį vestuvių metinių proga ir įteikė specialią dovaną.

„Į kelionę išvykome kovo 17 dieną. Los Andžele (JAV) praleidome 10 dienų. Aš jau ne pirmą kartą lankausi šioje šalyje, o kartu su manimi keliavęs Dainius Martinaitis (D.Martinaitis – aktorius, renginių ir televizijos laidų vedėjas – aut. pastaba) – važiavo pirmą kartą“, – Žmonės.lt pasakojo T.Augulis.

Kaip Tomas ir Dainius įsiprašė į svečius

Anot T.Augulio, kelionės tikslas buvo labai įdomus ir intriguojantis. Mat jie (Tomas ir Dainius, – aut. pastaba) prieš dvejus metus, vakarodami pas Šarūną Marčiulionį Vilniuje, pirmieji sužinojo, kad krepšininkas pasipiršo savo mylimajai. Vyrai nieko nedelsė ir iš karto pasveikino savo bičiulį, pasiryžusį žengti tokį lemtingą žingsnį.

„Beveik prieš metus (kovo 10 d. – aut pastaba) Amerikoje įvyko jų vestuvės. Kai nuvykome, kaip tik buvo praėjusi savaitė nuo jų vestuvių metinių. Anksčiau mes vis patraukdavome juos per dantį, kad buvome pirmieji jų sužadėtuvių liudininkai, neva  piršlys su svočia, o Šarūnas be mūsų vedė. Sakome jam, kad parodyk, kaip čia tie visi reikalai po vestuvių Amerikoje, nes mums reikia pažiūrėti vietą, kur tuokėtės, turime įvertinti viską. Maža ką, gal reikės net pamokyti, kaip vaikus daryti“, – Žmonės.lt juokdamasis pasakojo T.Augulis.

Taip jau išėjo, kad po ilgų pašiepimų, vieną dieną vyrai sėdo ir susiderino kelionės datas. Tomas ir Dainius apsistojo pas Šarūną ir Laurą ir dešimt dienų aptarinėjo įvykusias poros vestuves nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. „Mes nebuvome nusiteikę kažką pamatyti, važinėti kur nors, nors šalia yra Las Vegasas, kanjonai ir kitos įdomybės. Mūsų tikslas – pabendrauti su mums artimais žmonėmis, praleisti gerai laiką ir atsipalaiduoti“, – teigė vyras.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ypatinga dovana Laurai

T.Augulis pasakojo, kad ilgai galvoję, kokią dovaną reikėtų nuvežti daugiau nei prieš metus susituokusiai porai. Iš pradžių jie sumontavo trumpą filmuką, kuriame draugai pasveikino Šarūną ir Laurą metinių proga. „Žinau, kad Laura, kai trumpam grįžta į Lietuvą, visada bare užsisako vėdarų. Mes iškepėme vėdarus Lietuvoje, supakavome juos į vakuumą, nupirkome lietuviškos grietinės ir nuvežėme. Buvo didžiulis siurprizas. Šarūnas pasikvietė savo draugus ir visi drauge padegustavome. Supratome, kad jei būtumėme pasienyje pakliuvę, tai būtų buvę problemų. Ir aš kalbu apie rimtas problemas, nes kažkaip neskamba „potatoes sausage“ (dešra, pagaminta iš bulvių – aut. pastaba)“, – juokėsi Tomas.

Laisvalaikis ir vietinis maistas

Vyras teigė, kad dešimties dienų viešnagė saulėtame Los Andžele neprailgo. Kol Šarūnas sportuodavo, jis su Dainiumi susirasdavo veiklos: vyrai eidavo pasimaudyti, papusryčiauti, papietauti ir panašiai. Lietuvaičiai dalyvavo įvairiuose vakarėliuose, mėgavosi amerikietiškais mėsainiais, dešrelėmis, kepsniais, bet Tomas užtikrino, kad nei vieno papildomo kilogramo kelionėje nepriaugo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai