Los Andžele vykusiuose „Emmy“ apdovanojimuose išrinkti geriausi metų serialai

Serialo „Moderni šeima“ komanda / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-23 05:35
Sekmadienio vakarą (Lietuvos laiku – ankstyvą pirmadienio rytą) JAV televizijos grietinėlė susirinko į svarbiausius mažojo ekrano apdovanojimus „Emmy“, kuriuose išrinkti geriausi serialai bei televizijos aktoriai.

„Emmy“ apdovanojimai šiemet vyko jau 65-ąjį kartą, jie buvo surengti prestižiniame „Nokia“ kino teatre Los Andžele. Ceremoniją vedė aktorius ir apdovanojimų prodiuseris Neilas Patrickas Harrisas.

Ceremonijos metu specialius pasirodymus surengė seras Eltonas Johnas ir Carrie Underwood. Per apdovanojimus buvo prisiminti ir praėjusią vasarą mirę serialų aktoriai Jamesas Gandolfini bei Cory Monteithas.

Geriausiu metų draminiu serialu paskelbtas „Bręstantis blogis“ (org. „Breaking Bad“), o geriausia komedija – „Moderni šeima“ (org. „Modern Family“).

Geriausia draminio serialo aktore išrinkta „Tėvynės“ (org. „Homeland“) žvaigždė Claire Danes, o geriausiu aktoriumi – Jeffas Danielsas iš „Newsroom“. Geriausiais antraplaniais aktoriais draminiame seriale paskelbti Anna Gunn iš „Bręstančio blogio“ ir Bobby Cannavale'as iš „Boardwalk Empire“.

Geriausios komedijos aktorės statulėle apdovanota Julia Louis-Dreyfus iš serialo „Veep“, o geriausio aktoriaus – Jimas Parsonsas iš „Didžiojo sprogimo teorijos“ (org. „The Big Bang Theory“). Geriausiais antraplaniais komedijos aktoriais paskelbti Merritt Wever iš „Nurse Jackie“ ir Tony Hale'as iš „Veep“.

Geriausiu miniserialu pripažintas „Behind the Candelabra“, jame vaidinęs Michaelas Douglasas laimėjo geriausio miniserialo aktoriaus kategorijoje. Geriausia miniserialo aktore tapo Laura Linney, suvaidinusi „The Big C: Hereafter“.

Muzikinis šou „The Voice“ išrinktas geriausiu metų šou, o manekenė Heidi Klum pripažinta geriausia šou vedėja.

„Emmy“ apdovanojimuose varžėsi serialai, kurie buvo rodomi nuo 2012-ųjų birželio 1-osios iki 2013-ųjų gegužės 31-osios.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai