Los Andžele užpuolikas bandė nušauti muzikos žvaigždę Chrisą Browną

Chrisas Brownas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-24 15:14
Los Andžele bandyta nušauti muzikos žvaigždę Chrisą Browną. Dainininkas nenukentėjo, tačiau dvi kulkos pataikė į jo prodiuserį, praneša „Daily Mail“. Nelaimė įvyko per vakarėlį prabangiame klube.

Užpuolikas šovė į Ch.Browną, bet nepataikė, tačiau dvi kulkos sužeidė dainininko prodiuserį 49 metų Suge'ą Knightą. Anot šaltinių, dvi kulkos kliudė jo pilvą ir ranką, o šiuo metu Suge'ui yra atliekama operacija.

Leidybinės kompanijos „Black Kapital Records“ įkūrėjas M.Knightas pats išėjo iš naktinio klubo, tačiau netrukus policijos pareigūnas jį nuvedė pas į įvykio vietą atvykusius medikus ir netrukus jis buvo išgabentas į „Cedars Sinai” ligoninę.

Įvykio metu taip pat nukentėjo dar du žmonės, bet jų asmenybės neskelbiamos. Vienas iš nukentėjusiųjų yra kritinės būklės.

Modelis ir aktorius Tysonas Beckfordas ir grupės „Black Eyed Peas“ narys Apple de Ap  dalyvavo C.Browno surengtame vakarėlyje VMA apdovanojimų išvakarėse. Jie TMZ.com portalo žurnalistams pasakojo, kad 1:30 buvo paleisti keturi šūviai.

Netrukus po incidento naktinio klubo teritorija buvo aptverta ir šalia uždarytas automobilių eismas gatvėse. Policija sulaikė įtariamą šaulį, o visi vakarėlyje dalyvavę asmenys buvo apklausti. Pabrėžiama, kad vakarėlyje dalyvavo daug žvaigždžių, tarp jų ir Justinas Bieberis.

Portalas Žmonės.lt primena, kad problemų persekiojamas atlikėjas birželį anksčiau laiko buvo paleistas į laisvę. Už grotų C.Brownas praleido 108 dienas iš jam skirtos 131 dienos laisvės atėmimo bausmės.

Ch.Brownas kalėjime buvo uždarytas kovą, teisėjui jam skyrus laisvės atėmimo bausmę už tai, kad pažeidė reabilitacijos klinikos, iš kurios buvo išmestas, taisykles.

15min.lt

Naujausi straipsniai