Los Andžele paskelbti „Žmonių simpatijų“ apdovanojimai

Robertas Pattinsonas ir Demi Lovato „People's Choice“ apdovanojimų ceremonijoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-12 11:44
Los Andžele trečiadienį buvo įteikti Žmonių simpatijų (People's Choice) apdovanojimai, ir daugiausia jų atiteko Katy Perry ir savo kerus Holivudo apdovanojimų sezono pradžioje paskleidusiam „Hariui Poteriui“.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„I Kissed a Girl“ atlikėja K.Perry gavo penkis apdovanojimus, tarp jų – geriausios atlikėjos, mėgstamiausios dainos („E.T.“) ir mėgstamiausios gastrolių artistės.

Tačiau anksčiau šią savaitę atlikėja per „Twitter“ atšaukė savo dalyvavimą ceremonijoje. Prieš dvi savaites ji išsiskyrė su britų komiku Russellu Brandu, su kuriuo santuokoje išgyveno 14 mėnesių.

„Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2), paskutinis filmas apie berniuką burtininką, gavo keturis apdovanojimus, tarp jų – geriausio filmo ir mėgstamiausio aktorių kolektyvo kategorijose.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žmonių simpatijų apdovanojimų laureatus – populiariausias televizijos, kino ir muzikos žvaigždes – išrenka socialinių tinklų vartotojai ir internautai.

Žmonių simpatijų apdovanojimai kasmet pirmieji pradeda Holivudo trofėjų teikimų sezoną, tačiau ne taip, kaip „Oskarų“ ar „Auksinių gaublių“ atveju, jie skiriami tik pagal viešo gerbėjų balsavimo rezultatus ir nelabai padeda prognozuoti, kam vasario mėnesį atiteks garbingiausi Holivudo apdovanojimai.

„Hario Poterio“ žvaigždės iš Didžiosios Britanijos neatvyko į jau 38-ąją Žmonių simpatijų apdovanojimų įteikimo ceremoniją Los Andžele, tad nė vienas jų laimėjimas nebuvo paskelbtas per dvi valandas trukusią televizijos transliaciją.

Filmas „Sunokusios pamergės“ (Bridesmaids) gerbėjų buvo išrinktos geriausia komedija, o Johnny Deppas – geriausiu aktoriumi.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

23 metų Emma Stone buvo išrinkta ir geriausia kino aktore, ir mėgstamiausia komedijos aktore – šių apdovanojimų ji nusipelnė vaidmenimis filmuose „Tarnaitė“ (The Help) ir „Kvaila, beprotiška meilė“ (Crazy, Stupid, Love).

„Persikrausčiau į Los Andželą prieš aštuonerius metus ... su savo mama ir dabar taip nenormalu stovėti čia“, – auditorijai sakė E.Stone.

Buvusi „Disney Channel“ žvaigždė, 19-metė Demi Lovato, kuri į šouverslą sugrįžo po emocinio išsekimo 2010 metų pabaigoje, buvo išrinkta mėgstamiausia popmuzikos artiste. Ji įveikė tokias personas kaip Lady Gaga ir Beyonce.

Geriausia grupe buvo paskelbta „Maroon 5“.

Televizijos kategorijose laimėjo „Choro“ (Glee) žvaigždė Lea Michele ir Neilas Patrickas Harrisas (Nilas Patrikas Harisas) iš „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ (How I Met Your Mother). Šis serialas taip pat buvo paskelbtas mėgstamiausia televizijos komedija, o geriausia nauja televizijos komedija tapo „Dvi bankrutavusios merginos“ (Two Broke Girls).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Adamas Sandleris tapo geriausiu komedinio kino aktoriumi, o geriausia kino drama buvo paskelbtas „Vanduo drambliams“ (Water for Elephants), kuriame vaidina „Sutemų“ (Twilight) herojus Robertas Pattinsonas.

A.Sandleris įveikė tokius amžinus favoritus kaip Steve'as Carellas (Stivas Karelas) ir Bradley Cooperis. Abu naujuosius A.Sandlerio filmus – „Džeką ir Džilę“ (Jack and Jill) ir „Suvaidink mano žmoną“ (Just Go With It) – kritikai sutaršė, tačiau, kaip atsiimdamas apdovanojimą pažymėjo pats A.Sandleris, „jums, žmonės, (jie), regis, patinka“.

Iš viso teikiami daugiau kaip 40-ies kategorijų Žmonių simpatijų apdovanojimai. Organizatoriai trečiadienį sakė, kad laureatus išrinko daugiau kaip 230 mln. gerbėjų.

Populiarioji vampyrų saga „Saulėlydis“, kuri Žmonių simpatijų apdovanojimų ceremonijoje dominavo pastaruosius dvejus metus, šį kartą varžytis negalėjo dėl laiko apribojimų – „Brėkštanti aušra. 1 dalis“ (Breaking Dawn-Part 1) buvo išleista lapkričio mėnesį.

Naujoje mėgstamiausios kino ikonos kategorijoje laimėjo Morganas Freemanas, įveikęs George'ą Clooney, Harrisoną Fordą, Tomą Hanksą ir Robertą DeNiro.

„Oskaro“ laureatas M.Freemanas sakė nesąs tikras, kokia ikona yra, tačiau pridūrė: „Tikiuosi, kad esu dirbančių aktorių atstovas, kuris nepaprastai didžiuojasi tuo, kad yra šiame versle, ... ir yra amžinai dėkingas už šią garbę“.

Visas laimėtojų sąrašas skelbiamas www.peopleschoice.com.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai