Los Andžele įvyko „BET Awards“ apdovanojimai, pagerbiantys geriausius juodaodžius pramogų pasaulyje

Nicki Minaj ir Lil Wayne'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-30 08:57
Sekmadienio vakarą Los Andželo „Nokia“ teatre įvyko kasmetiniai apdovanojimai „BET Awards“, skirti pagerbti juodaodžius bei kitų mažumų atstovus, daugiausia pasiekusius pramogų pasaulyje per pastaruosius metus.

Vakaro metu pasirodymus ant scenos surengė tokios žvaigždės kaip Jennifer Hudson, Nick Minaj, Usheris, Johnas Legendas, Iggy Azalea, Jennifer Hudson, Robinas Thicke'as ir kt. Ceremoniją vedė komikas Chris Rockas.

Pharrellas Williamsas buvo apdovanotas už vaizdo klipą „Happy“ ir buvo pripažintas geriausiu ritmebliuzo/pop atlikėju vyru. Nicki Minaj buvo apdovanota kaip geriausia hiphopo atlikėja, ji taip pat pelnė statulėlę geriausios grupės kategorijoje, mat yra dar ir grupės „Young Money“ narė. Beyonce pelnė statulėlę kaip geriausia ritmebliuzo/pop atlikėja. Geriausiu hiphopo atlikėju pripažintas Drake'as.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Geriausiais aktoriais išrinkti Lupita Nyong'o ir Chiwetelas Ejioforas, sužibėję „Oskarą“ laimėjusioje dramoje „12 metų vergovės“. Šis filmas „BET Awards“ apdovanojimuose taip pat pripažintas geriausiu.

Specialus apdovanojimas už viso gyvenimo pasiekimus atiteko atlikėjui Lioneliui Richie.

BET apdovanojimai rengiami nuo 2001-ųjų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai