Los Andžele išdalinti „Woman In Film“ organizacijos apdovanojimai

Alexandra Shipp / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-15 11:18
„Women in Film Los Angeles“ pagerbia 2018-ųjų „Crystal + Lucy“ apdovanojimų laureates: Brie Larson, Channing Dungey, Alexandra Shipp, Nova Wav bei filmo „Black Panther“ kūrybinę grupę.

Los Andželas, Kalifornija – „Women in Film Los Angeles“ (WIF LA) paskelbė šių metų „Women in Film Crystal + Lucy Awards“ apdovanojimų laureates, kurias remia ir „Max Mara“ mados namai. Nuo 1977-ųjų WIF LA kiekvienais metais pagerbia ypatingų rezultatų pasiekusias moteris, dirbančias pramogų industrijoje. Tai moterys, kurios sėkmės istorijas paverčia realybe savo pačių pavyzdžiu, yra kūrybingos, inovatyvios ir savo srityse tampa neabejotinomis lyderėmis. Kasmetinis apdovanojimų pobūvis yra skirtas ne tik laureatėms, bet ir labdaringų organizacijų rėmimui, edukacijos skatinimui bei lygių teisių judėjimo iniciatyvoms pramogų pasaulyje. Šių metų pobūvio tema – „Ignited“ (angl. „Užkurtos“), pobūvis vyko birželio 13 dieną The Beverly Hilton viešbutyje Beverli Hilse, Kalifornijoje.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Šių metų „Crystal + Lucy Awards“ laureatėmis paskelbtos:

  • Crystal apdovanojimas už pasiekimus kino industrijoje – Brie Larson
  • Lucy apdovanojimas už pasiekimus televizijoje – Channing Dungey, pristato Ellen Pompeo
  • Women in Film Max Mara Face of the Future apdovanojimas – Alexandra Shipp, pristato Regina Hall ir Maria Giulia Maramotti
  • Women in Film meninių pasiekimų apdovanojimas – NOVA Wav (Denisia Blu June Andrews, Brittany Chi Coney)
  • Lexus Beacon apdovanojimas – filmo „Black Panther“ kūrybinės grupės moterys
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Vakaro programoje taip pat buvo pagerbtas WIF LA 45-ąjį jubiliejus ir prisiminti visi lyčių lygybei Holivude nusipelnę asmenys. Ypatingą vakaro apdovanojimą įteikė „Oskaro“ laureatė aktorė Frances McDormand, kuri pasakė kalbą apie „Annenberg Inclusion Initiative“ organizacijos įkūrėją ir vadovę dr. Stacy L. Smith.

WIF LA prezidentė Cathy Schulman teigė: „Per visą savo istoriją „Women in Film“ savo pajėgas skyrė skatinti lyčių lygybei, kuri šiandien tapo itin aktualia tema, minima kiekvienų apdovanojimų ar viešų susirinkimų metu. Todėl šių metų renginio tema „Užkurtos“ tarsi sako, kad mes gyvename lūžio momente ir turime stengtis, kad užkurta atsakomybės bei pagarbos liepsna degtų ir toliau, nes tik tai garantuos tvarią ateitį – tokią, kurioje neliks lyčių stereotipų ar barjerų.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai