Los Andžele išdalinti kasmetiniai „Woman In Film“ organizacijos apdovanojimai

„Woman In Film“ organizacijos apdovanojimų svečiai/SGP Italia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-19 11:23
Šių metų „Women in Film“ renginyje iš Australijos kilusi aktorė Elizabeth Debicki tapo 14-ąja „Women in Film Max Mara Face of The Future“ apdovanojimo laureate. „Max Mara“ mados namai šį renginį remia jau 17 metų ir skiria apdovanojimą jaunosios kartos aktorei, kurios karjera Holivude pradeda įgauti pagreitį, o pasiekimai bei elegancija kalba patys už save.

Pirmasis pasaulinio dėmesio sulaukęs E. Debicki vaidmuo buvo sukurtas režisieriaus Bazo Luhrmanno 2013-ųjų filme „The Great Gatsby“. Už šį vaidmenį aktorė pelnė Australijos kino akademijos bei televizijos menų apdovanojimą. 2018-aisiais aktorė vaidino filme „Widows“, kurio sėkmė aktorei pelnė vietą ant žurnalo „Vanity Fair“ viršelio bei kritikų pagyras. Kiti jos praėjusių metų filmai: „Sundance“ festivalyje debiutavęs „The Tale“, Toronto festivalyje rodytas „Vita and Virginia“. Aktorė pasirodė ir filmuose „Guardians of the Galaxy Vol. 2“ bei „The Red Barn“.

Žiūrovų simpatijas aktorė pelnė ir pasirodymais mažajame ekrane: „Emmy“ nominuotame seriale „The Night Manager“ ir australiškoje dramoje „The Kettering Incident“. Aktorei nesvetima ir teatro scena, ji neseniai vadino Sidnėjaus teatro kompanijos pastatyme „The Maids“, kur ant tos pačios scenos kartu pasirodė ir Cate Blanchett bei Isabelle Huppert. Šiuo metu E. Debicki gyvena Londone, Jungtinėje Karalystėje.

„Woman In Film“ organizacijos apdovanojimų laureatė Elizabeth Debicki/SGP Italia nuotr.
„Woman In Film“ organizacijos apdovanojimų laureatė Elizabeth Debicki/SGP Italia nuotr.

„Woman In Film“ yra pelno nesiekianti organizacija, kuri kovoja už lygias galimybes moterims, skatina jų kūrybinius projektus bei remia jų išpildymą, keičia požiūrį į moteris ir jų rolę kūrybinėje visuomenėje visame pasaulyje. Moterys – tai pusė pasaulio žmonių populiacijos, tad WIF tikslas yra pasiekti visišką lygybę tiek kino ekrane, tiek už jo ribų. WIF buvo įkurta 1973 metais ir iškėlė tikslus remti moterų lavinimą bei edukaciją, teikti stipendijas, remti kūrybinius kino projektus ir pagerbti iškiliausias kino industrijoje dirbančias moteris.

„Women in Film Max Mara Face of The Future“ apdovanojimas buvo pristatytas „Women in Film“ organizacijos rengiamų „Crystal + Lucy“ apdovanojimų metu 2006 metais. „Max Mara“ mados namai šią iniciatyvą remia jau 14 metų ir ilgai bendradarbiauja su „Women in Film“, tad kasmet išrenka viena jaunosios kartos aktorę, kurios karjeroje vyksta itin dideli pokyčiai televizijos ar kino industrijose. Daug dėmesio skiriama ir aktorės visuomeninei veiklai, asmeniniam stiliui, elegancijai.

Seniau šiuos apdovanojimus yra gavusios aktorės Kate Mara, Rose Byrne, Hailee Steinfeld, Chloe Grace Moretz, Katie Holmes, Zoe Saldana, Elizabeth Banks, Ginnifer Goodwin, Emily Blunt ir Maria Bello.

Naujausi straipsniai