Loreta Graužinienė nepanoro atsiimti auksinio svogūno „Už bemieges Skvernelio naktis“

Loreta Graužinienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-02 10:11
Lietuvos politikos areną neseniai sudrebino skandalas, kuomet Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė sukritikavo vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį dėl esą netinkamai vykdytos operacijos, kurios metu buvo bandoma sugauti pavojingą ginklą iš policininkų panosės pavogusį Igorį Molotkovą.

Šis įvykis nepraslydo ir pro laidos „Svogūnų Lietuva“ akis. Laidos kūrėjai Loretai Graužinienei skyrė auksinį svogūną „Už bemieges Skvernelio naktis“. Deja, pati pirmininkė jo atsiimti nepanoro.

Seimo pirmininkė ne tik nepasirodė laidos studijoje, bet iš viso atsisakė priimti šį apdovanojimą. Tačiau skambaus apdovanojimo atsiimti atvyks Seimo opozicijoje dirbantis Eligijus Masiulis. Laidos studijoje lankęsis politikas stos ginti S.Skvernelio ir tiesiai rėš, kad pirmininkės elgesys, jo nuomone, tebuvo viešųjų ryšių akcija.

„Svogūnas iš opozicijos rankų yra tikra kalėdinė dovana Loretai Graužinienei. Opozicijos uždavinys yra padaryti taip, kad valdantiesiems ašarų būtų kuo daugiau. O su svogūnų tą puikiai pavyks įgyvendinti. Manau, kad Loreta Graužinienė šį kartą perlenkė lazdą. Pirmininkės skambutis ministrui buvo skirtas ne situacija pasidomėti. Tai buvo jos viešųjų ryšių akcija. Kitu atveju, kam tada iš karto pulti ir viską pasakoti žurnalistams?“ – savo nuomonę dėstys ir S.Skvernelį bandys ginti E.Masiulis.

Be politinio skandalo narpliojimo ir Seimo pirmininkės naktinių skambučių analizės šį vakarą pramoginėje laidoje „Svogūnų Lietuva“ žiūrovų lauks ir legendinio krepšininko Arvydo Sabonio gimtadienio minėjimas bei įnirtinga dvikova tarp Vilniaus ir Klaipėdos miestų.

Auksinio svogūno apdovanojimo, skirto A.Saboniui, į studiją atvyks pasiimti žmogus, kuris žino viską apie šį sportininką. Tai – krepšinio pasaulio legenda Vidas Mačiulis. Krepšinio metraštininkas pažadėjo, kad svogūnas nukeliaus tiesiai į A.Sabonio rankas.

„Arvydui Saboniui sukanka 50 metų ir aš jau 50 metų esu profesionalus žurnalistas, todėl siūlau šį svogūną dalinti į dvi dalis – pusė jam ir pusė man“, – šmaikštaus V.Mačiulis.

„Jei nebūtų buvę Sabo, tai nebūtų buvę laidos „Krepšinio pasaulyje“ ir nebūtų Arūnas Valinskas šiandien čia manęs pakvietęs. Tokio linksmo, viską matančio, galinčio ir sugebančio, kaip Sabas, daugiau nėra. Jis per vieną minutę gali pasakyti tik vieną žodį, bet tas žodis bus labai taiklus“, – pagyrų krepšininkui negailės V.Mačiulis.

Žiūrovų šį vakarą laukia ne tik dainos, trimitu grojantis Klaipėdos miesto meras, bet ir V.Mačiulio pasakojimai bei išskirtiniai kadrai iš A.Sabonio gyvenimo.

Linksma, ironiška ir intriguojanti laida „Svogūnų Lietuva“ – trečiadienio vakarą, 20:00 val. tik per TV3.

 

 

 

 

 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai