Londono olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje – nuo į sceną grįžtančio George‘o Michaelo iki legendinių „Spice Girls“

George'as Michaelas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-12 11:00
Jau šiandien, sekmadienį, Londonas atsisveikins su olimpinėmis žaidynėmis. Iškilmingame ir daug staigmenų žadančiame uždarymo koncerte skelbiama pasirodys viena už kitą ryškesnės ir garsesnės žvaigždės.

Jau prieš kelias dienas buvo pastebėti repetuojantys „Spice Girls“, Brianas May, „The Pet Shop Boys“, Jessie J, Annie Lennox, Tinie Tempah ir George‘as Michaelas. Pastarasis jau yra viešai paskelbęs, kad koncertuos per uždarymo ceremoniją.

„Didžiąją savaitės dalį leidžiu kaip išprotėjęs repetuodamas olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijai. Akivaizdu, kad nervinuosi, nes nedainavau beveik metus, tačiau repeticijos atrodo gan neblogai“, – savo gerbėjams „Twitter“ paskyroje parašė George‘as.

Davidas Arnoldas, uždarymo ceremonijos muzikinis direktorius, sako, kad spektaklis olimpiniame stadione, kurį, spėjama, stebės milijonai žiūrovų visame pasaulyje, atspindės tautą kaip visumą.

Kompozitorius, kuris yra sukūręs muziką Jameso Bondo filmams ir BBC serialui apie Sherlocką Homsą, pridūrė, kad spektaklis sujungs 30 britų klasikos kūrinių dalių. „A Symphony of British Music“ – taip vadinsis šis koncertas, skirtas pagerbti britų muzikos industrijai. 

Skelbiama, kad koncerte turėtų pasirodyti ir grupė „Take That“, tačiau lieka neaišku, ar pasirodys jos narys Gary Barlow, mat jam neseniai gimė dukra Poppy.

Taip pat pranešama, kad sekmadienio vakare įvyksiančiame koncerte, olimpiniame stadione „išdygs“ šv.Pauliaus katedra ir Tauerio tiltas.

Trijų su puse valandos trukmės muzikiniame renginyje taip pat koncertuos „The Who“, „Devon‘s Muse“ ir Edas Sheeranas.

Pasigirsta vis daugiau kalbų, kad koncerte pasirodys ir Kate Bush. Teigiama, kad ji pasirodys su grupės „Madness“ nariu Suggsu.

Londono olimpinių žaidynių uždarymo ceremonija prasidės 23 val. Kviečiame sekti naujienas gyvai portaluose Žmonės.lt ir 15min.lt.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai