Londone susituokė Asta Valentaitė ir britų verslininkas Glenas Manchesteris

Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Viena žymiausių Lietuvos modelių, stilistė Asta Valentaitė (41) susituokė su britų verslininku Glenu Manchesteriu (57). Pora savo civilinę santuoką įtvirtino Londone.

Ketvirtadienįmodelis Asta Valentaitė susituokė su britų verslininku Glenu Manchesteriu. Jaunavedžiai Londone oficialiai tapo vyru ir žmona.

Privatūs tuoktuvių pietūs, kuriuose dalyvavo tik patys artimiausi giminaičiai ir draugai, vyko prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje „Claridge's“. Akimirkomis iš ten vykusios meilės šventės dalijosi ilgametis nuotakos bičiulis, floristas Mantas Petruškevičius.

Žmonės.lt žiniomis trijų dienų vestuvių puota su būriu draugų įvyks rugsėjį, Maljorkoje.

Primename, kad vienas žymiausių Lietuvos modelių su britų verslininku Glenu Manchesteriu susižadėjo 2021-ųjų vasarą. Žinoma moteris mylimajam „Taip!“ ištarė Maljorkoje.

Šia žinia Asta Valentaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Esame laimingi ir susijaudinę pranešdami, kad ką tik susižadėjome Deià! Svajonių vieta svajonių išsipildymui“, – rašė Asta Valentaitė, kuriai mylimasis Glenas Manchesteris pasipiršo Maljorkoje.

Moteris pasidalijo ir įspūdingais kadrais, kuriuose užfiksuotos sužadėtuvių akimirkos bei prabangus sužadėtuvių žiedas.

Kartu daugiau nei trejus metus esanti pora praeitų metų gruodį sutiko pasikalbėti su žurnalu „Žmonės“. Interviu metu jiedu prisiminė, kad jau pirmąjį pažinties vakarą Vilniuje vienas kitu susižavėjo.

„Sunku apsakyti, kokia man Asta tądien pasirodė graži, todėl net kiek drovėjausi“, – pasakojo Glenas. Tačiau bendravimą lengvino smagiai besivystantis pokalbis ir taip šnekučiuodamiesi restoraną paliko paskutiniai... Iki šiol, tikina, restoranų duris užveria prieš pat jų darbo pabaigą, nes užsišneka ir visai praranda laiko nuovoką.

„Asta – man skirta moteris ir mes iš tiesų esame komanda. Nedidelė, bet tikra komanda. Tos pačios vertybės ir vienoda ateities vizija sukūrė bendrumo jausmą ir pasitikėjimą vienas kitu“, – pavydėtinai gražiai apie meilę lietuvei kalbėjo britų verslininkas.

Susižadėjo Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris (5 nuotr.)
+2

Nelinkusi atvirauti apie asmeninį gyvenimą Asta yra sakiusi, kad viešai pasakoti, kaip iš tiesų jaučiasi, galės tik būdama užtikrinta dėl savo pasirinkimo. Tąkart ji buvo kaip niekad atvira.

„Glenas labai kantrus, tvirtas, su juo niekada neliūdna ir labai įdomu diskutuoti“, – gražių žodžių gyvenimo draugui negailėjo Asta.

„Matome, ko norime iš gyvenimo, ir esame pasirengę drauge sutikti visus iššūkius. Nuostabus laikas! O jausti santykių pilnatvę – labai geras jausmas.“

Asta Valentaitė (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau