Londone pakrikštytas princo Harry ir Meghan Markle pirmagimis Archie

Princas Harry ir Meghan Markle su šeima per sūnaus Archie krikštynas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-06 18:28
Šeštadienį Anglijoje – šventė. Šįryt buvo pakrikštytas princo Harry ir Meghan Markle pirmagimis sūnus Archie. Vindzoro pilies koplyčioje vykusioje šventėje dalyvavo tik patys artimiausi karališkosios šeimos nariai ir poros draugai.
Kaip skelbė karališkosios poros šaltiniai, jaukioje ceremonijoje dalyvavo iki 25 svečių. Bekingemo rūmų atstovė dar anksčiau spaudai patikino, kad pašaliniai asmenys į vidų patekti negalės. Šeštadienio vakarą karališkoji pora oficialioje socialinio tinklo paskyroje pasidalijo ir pirmosiomis šventės akimirkomis.


Paviešintose nuotraukose matyti mažylis Archie su tėvais Meghan ir Harry, princas Williamas su žmona Kate, princas Charlesas su žmona Camillia bei Meghan mama Doria.

„Kunigaikštis su kunigaikštiene džiaugiasi galėdami su visuomene pasidalyti džiaugsmu, kurį atnešė ši diena. Dėkojame už jūsų paramą, kurią jaučiame nuo pat sūnaus gimimo. Karališkoji pora džiaugiasi galėdama šią dieną praleisti su Archie ir jo krikštatėviais. Jų sūnus per krikštynas dėvėjo rankų darbo krikšto drabužius, tuos pačius drabužius karališkosios šeimos kūdikiai per krikštynas dėvi jau 11 metų. Originalusis krikštynų drabužis buvo pagamintas dar karalienės Viktorijos laikais, 1841 metais ir pirmą kartą dėvėtas vyriausiosios jos dukters. Nuo tada šis drabužis perduodamas iš kartos į kartą. Jį dėvėjo ir pati karalienė bei jos vaikai. 2004-aisiais, norėdami išsaugoti originalų rūbą, karališkoji šeima pagamino šio drabužio kopiją ir toliau tęsia gražią šeimos tradiciją“, – buvo pranešama socialiniame tinkle.

Spėlionės, kas tapo kilmingojo kūdikio krikštatėviais taip ir liks spėlionėmis – mat Harry ir Meghan jų tapatybių įvardyti nežada. Tokią naujieną trečiadienį oficialiai pranešė Bekingemo rūmai. „Archie Harrisonas Mountbattenas-Windsoras bus krikštijamas mažoje, privačioje ceremonijoje Vinzoro pilies koplyčioje. Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė labai laukia, kuomet galės pasidalyti krikštynų akimirkomis įamžintomis fotografo Chriso Allertono. Krikštatėvių pageidavimu jų tapatybės nebus atskleistos“.

Primename, jog princo Harry pusbroliai George'as ir Louisas buvo krikštijami Šv. Jurgio koplyčioje, kai tuo tarpu princesės Charlotte krikštynos vyko Šv. Marijos Magdalenos bažnyčioje, kur kadaise buvo krikštyta ir jos močiutė Diana.

Žmonės.lt primena, kad berniukas gimė gegužės 6 dieną 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

Naujienos, kad Sasekso hercogai taps tėvais paskelbtos spalio 15-ąją. Džiugią žinią, kaip ir berniuko vardą, pranešė oficialus Kesingtono rūmų puslapis.

Nors princas Harry yra kuo tikriausias princas – jo palikuoniui bus skirtas visai kitoks titulas. Kadangi po gegužę įvykusių karališkųjų vestuvių M. Marke ir princas Harry buvo tituluoti Sasekso hercogais – jų atžala tapo lordu.

M. Markle ir princo Harry vaikas jau yra septintoje vietoje į sostą. Tuo tarpu princas Harry – šeštoje. 

Naujausi straipsniai