Londone nugriaudėjo mados apdovanojimai: žvaigždės stebino ekstravagantiškais įvaizdžiais

Priyanka Chopra, Nickas Jonas, Eiza Gonzalez, Billy Porteris ir Dua Lipa / „Scanpix“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Lapkričio 29-osios vakarą Londone vainikavo mados apdovanojimai „The Fashion Awards 2021“. Į šį atsaku amerikietiškajam „Met Gala“ pokyliui vadinamą renginį susirinko Didžiosios Britanijos stilingiausieji – raudonuoju kilimu žengė modeliai, aktoriai, sportininkai ir muzikos scenos žvaigždės.

Kaip rašo „Evening Standart“, lapkričio 29-osios vakarą oras Londone buvo atvėsęs, tačiau į britų mados apdovanojimus Karališkojoje Alberto salėje atvykusios įžymybės buvo pakiliai nusiteikusios ir įspūdingai atlaikė šaltį. Įsiamžinę ant raudonojo kilimo prie fotosienelės, stilingi VIP svečiai stebėjo apdovanojimų ceremoniją, kupiną įkvepiančių kalbų, įdomių pasirodymų ir staigmenų.

Raudonuoju kilimu žengė ir Kris Jenner, prie vakaro aprangos priderinusi peleriną su „Tommy Hilfiger“ logotipu. Garsi moteris fotografams pozavo su pačiu dizaineriu Tommy Hilfigeriu, jo žmona Dee Ocleppo ir savo mylimuoju Corey Gamble'u.

Corey Gamble, Kris Jenner, Tommy Hilfiger, Dee Ocleppo / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvoje kitais metais koncertuosianti Dua Lipa atrodė elegantiškai vilkėdama juodą suknelę be petnešėlių.

Dua Lipa / „Scanpix“ nuotr.

Manekenė Winnie Harlow pasipuošė dygsniuota, žalsva suknele su puošniomis pūstomis rankovėmis.

Winnie Harlow / „Scanpix“ nuotr.

Tuo metu aktorius Billy Porteris liko ištikimas stereotipus laužančiam stiliui – britų mados apdovanojimuose pasirodė apsivilkęs juodai baltą suknelę pakeltais pečiais, prie aprangos priderino juodus platforminius batus.

Billy Porteris / „Scanpix“ nuotr.

Ceremonija vyko mados pasauliui toli graži ne pačiu džiaugsmingiausiu metu, mat sekmadienį būdamas 41-erių mirė „Louis Vuitton“ vyriškosios linijos dizaineris Virgilas Abloh. Kaip rašo CNN, apdovanojimuose jam atiduota pagarba – dizaineris pateko tarp 15-os asmenybių, kurios už praėjusių metų veiksmus, padedančius aplinkai, žmonėms ir kūrybai, buvo pavadinti pokyčių lyderiais.

Fotogalerija: 

2021-ųjų Britų mados apdovanojimų svečiai (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau