Londone įžūliai apvogtas Orijus Gasanovas: su brangia technika dingo ir daug filmuotos medžiagos

Orijus Gasanovas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Keliautojas, žurnalistas Orijus Gasanovas kartu su kolega operatoriumi Londone patyrė vagystę. Nemalonia patirtimi jis pasidalijo su savo socialinių tinklų sekėjais. „Išvengiau kišenvagių Barselonoje, neužkliuvau blogiukams Rio De Žaneire, Johanesburge ir Nairobyje. Bet Londone nudegiau... Skaudus ir liūdnas pirmas kartas“, – nusivylimo neslėpė Orijus.

Keliautojas Orijus Gasanovas teigė, kad tai buvo maždaug 35-as jo apsilankymas Londone. 

„Tik šįkart Londonas buvo kitoks. Mus apvogė ir stipriai. Toks gana keistas dalykas: išvengiau vagysčių pavojingiausiose šalyse, kur visi gąsdino, išvengiau kišenvagių Barselonoje (kas retam pavyksta), neužkliuvau blogiukams Rio De Žaneire, Johanesburge ir Nairobyje. Bet Londone nudegiau, skaudus ir liūdnas pirmas kartas“, – rašė jis. Savo istorija O.Gasanovas pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Orijus atskleidė, kad viskas įvyko po paskutinio interviu, kuomet jis su pašnekovu nuėjo pavalgyti į populiarų japoniškų ramenų restoraną „Bone Daddies“.

„Buvo vakaras, prietema. Gavome staliuką lauke, ant James street šaligatvio. Ir skaniai vakarieniavome. Staiga prie stalelio šalia prisėdo padusęs, vyresnio amžiaus vyras, susilenkęs visas, lyg labai pavargęs. Pagalvojau: maisto kurjeris, vargšas, turbūt dviratį mynė ir dabar vos pasėdėti gali. Vis tik oro temperatūra tą vakarą buvo apie 30 šilumos.

Pasirodo, nebuvo jis perkaitęs ir nebuvo tai maisto kurjeris. O pasilenkęs sėdėjo, nes tuo metu iš po mūsų staliuko link savęs traukė didžiulę kuprinę. Su visa filmavimo technika, su apšvietimo ir garso įrašymo aparatais, su kameros ir šviesos stovais. O skaudžiausia – su visa, daug dienų filmuota medžiaga. Kuprinės svoris didžiulis, pati kuprinė nemenko dydžio. Bet tam šūdžiui pavyko. Tik maždaug po 20 minučių pastebėjome, kad po mūsų kojomis nieko nėra“, – apie itin nemalonų nutikimą pasakojo O.Gasanovas.

Orijus Gasanovas Londone / Asmeninio albumo nuotr.

Žurnalistas išreiškė apmaudą, kad pavogta ne tik visa brangi technika, bet ir visa filmuota medžiaga naujajam TV laidų sezonui. Vis dėlto Orijus su operatoriumi nenuleido rankų ir kiek ilgiau pasilikę Londone visus pašnekovus kalbino iš naujo ir filmavo antrą kartą.

„Tikrai savotiška patirtis – tų pačių žmonių, tose pačiose vietose, klausinėti tą patį“, –  rašė jis. Orijus dėkojo visiems padėjusiems: „Ačiū kiekvienam kalbėjusiam, gelbėjusiam, prisidėjusiam, guodusiam, ieškojusiam vagies. Ačiū, Anglijos lietuviai, jūs labai geri žmonės.“

View this post on Instagram

Kaip mus apvogė Londone. Pabandžiau paskaičiuoti, kad tai buvo maždaug 35 mano kartas Londone. Tik šįkart Londonas buvo kitoks. Mus apvogė ir stipriai. Toks gana keistas dalykas: išvengiau vagysčių pavojingiausiose šalyse, kur visi gąsdino, išvengiau kišenvagių Barselonoje, neužkliuvau blogiukams Rio De Ženeire, Johanesburge ir Nairobyje. Bet Londone nudegiau, skaudus ir liūdnas pirmas kartas. Praėjusią savaitę, po paskutinio savo kelionės interviu su pašnekovu nuėjome valgyti japoniškų ramenų į populiarią vietą “Bone Daddies”. Pačiame centre, penki žingsniai nuo pagrindinės Oxford street gatvės. Buvo vakaras, prietema. Gavome staliuką lauke, ant James street šaligatvio. Ir skaniai vakarieniavome. Staiga prie stalelio šalia prisėdo padusęs, vyresnio amžiaus vyras, susilenkęs visas, lyg labai pavargęs. Pagalvojau: maisto kurjeris, vargšas turbūt dviratį mynė ir dabar vos pasėdėti gali. Vis tik oro temperatūra tą vakarą buvo apie 30 šilumos. Pasirodo, nebuvo jis perkaitęs ir nebuvo tai maisto kurjeris. O pasilenkęs sėdėjo, nes tuo metu iš po mūsų staliuko link savęs traukė didžiulę kuprinę. Su visa filmavimo technika, su apšvietimo ir garso įrašymo aparatais, su kameros ir šviesos stovais. O skaudžiausia - su visa, daug dienų filmuota medžiaga. Kuprinės svoris didžiulis, pati kuprinė nemenko dydžio. Bet tam šūdžiui pavyko. Jis ištraukė ją, sėkmingai pasišalino iš “Bone Daddies” ir dingo naktyje. Tik maždaug po 20 minučų pastebėjome, kad po mūsų kojomis nieko nėra. Brangios technikos ir visko, ką nufilmavome. Visų intervių naujajam sezonui. Kitą rytą turėjome skristi toliau, filmuoti kitose šalyse, bet neišskridom. Pasilikome Londone, o tada vėl viskas iš naujo. Dar vis negsliu patikėti, kad tai padarėme. Apkeliavome antrą kartą tuos pačius lietuvius, antrą kartą kalbėjomės, bekeliaujant atradau dar ir naujų istorijų. Keistas buvo šitas kartas Londone. Korona ir jos padariniai, nenusakomas liūdesys dėl vagystės ir kažkas panašaus į filmą “Švilpiko diena”, kai kasdien kartojasi tas pats veiksmas. Tikrai savotiška patirtis - tų pačių žmonių, tose pačiose vietose, klausinėti apie tą patį. Bet mums pavyko. Ačiū kiekvienam kalbėjusiam, gelbėjusiam ir prisidėjusiam❤

A post shared by Orijus Gasanovas (@orijusg) on

Skaitykite daugiau