Londone Indrės Stonkuvienės iniciatyva sutraukė būrį gerbėjų: linksminosi ir garsios moterys

Renginio akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-01 20:37
Šeštadienio vakarą Londone triukšmingai praūžė televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginys. Šis renginių ciklo vakaras buvo pirmasis vykęs užsienyje. „Ir tikrai ne paskutinis”, - dideliam būriui susirinkusių gerbėjų sakė garsi moteris.

Anot I. Stonkuvienės, per itin trumpą laiką jos kuriama iniciatyva sulaukė didžiulio palaikymo, kurio ji pati nesitikėjo: „Kai pradėjau šį renginių ciklą, tikrai negalvojau, kad sulauksiu šitokio palaikymo ne tik iš Lietuvoje, bet ir užsienyje gyvenančių moterų. Sujudimas prieš renginį buvo tikrai didelis, o bilietai – visiškai išpirkti labai greitai. Taigi Londonas buvo tik pirmoji užsienio kryptis. Renginių emigrantams tikrai bus ir daugiau, tad į mus gali kreiptis ir užsienio organizatoriai”, – sakė ji.

Pasak iniciatyvos #MoterųPasaulyje kūrėjos I. Stonkuvienės, renginys talpina visą puokštę emocijų. „Tikriausiai dėlto šios veiklos neįmanoma apibūdinti vienu sakiniu. Renginys yra tiesiog lyg moteris – su daug emocijų, su daug prieskonių, ir rimta, ir gili, su ašaromis ir juoku. ”

Specialiai tik moterims skirtas renginys paremtas moterų bendravimu bei savitarpio pagalba. Būtent dėlto kiekvienas renginys turi heroję – moterį, kuriai po itin sunkių išgyvenimų skiriama reikiama parama, padedanti atsistoti ant kojų, susirasti darbą ar mėgstamą veiklą. Šį kartą herojų buvo ne vienas – jais tapo Ramučių globos namų senjorai. Televizijos laidų vedėja kartu su prie iniciatyvos prisijungusiomis grupės „YVA” merginomis – Natalija Bunke, Goda Alijeva bei Kristina Ivanova – išpildė senjorų norą pamatyti jūrą.

I.Stonkuvienės teigimu, daugeliui moterų yra džiugu prisidėti prie kitų laimės: „Renginio dalyvės tikrai įvertina iniciatyvos tikslą. Tai nėra eilinis vakarėlis su draugėmis ar dingstis apsiauti naujų batelių. Yra ir truputį gilesnis tikslas – padėti kitiems. Džiaugiuosi, kad šia idėja patikėjo ir mūsų rėmėjai „Gentle Day”, „Biovaistinė” bei fotografai Mikas Kytra ir Nikas Teresceko, kurie prisidėjo prie šio renginio įgyvendinimo”.

#MoterųPasaulyje iniciatyva plečiasi – artimiausias renginys vyks jau lapkričio 23 d. Šiauliuose. 

Naujausi straipsniai