Londonas laukia prieštaringai vertinamo filmo apie princesę Dianą premjeros

Naomi Watts / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-05 19:46
Ketvirtadienį Londone turėtų įvykti filmo apie Velso princesę Dianą, žuvusią per automobilio katastrofą Paryžiuje, pasaulinė premjera, tačiau aktorei Naomi Watts jau tenka teisintis dėl savo vaidmens prieštaringai vertinamoje juostoje.

Biografinė drama „Diana“ pasakoja apie princesės meilės ryšius su Londone dirbančiu pakistaniečiu chirurgu Hasnatu Khanu, kurį, pasak daugelio princesės draugų, ji vadino „ponu Nuostabiuoju“.

Filme, sukurtame pagal Kate Snell 2001 metų knygą „Diana. Paskutinė jos meilė“ (Diana: Her Last Love), pasakojama, kad su Dodi Fayedu princesė pradėjo susitikinėti tik norėdama sukelti Khanui pavydą, nors šią versiją daugelis jos draugų neigia.

Diana ir D.Fayedas žuvo 1997 metais, kai fotografų persekiojamas jų automobilis „Mercedes“ rėžėsi į betoninę sieną viename Paryžiaus tunelių.

Prieš premjerą, kuri numatyta Lesterio aikštėje, Londone, australų ir britų aktorė N.Watts, kurią 2001 metais išgarsino filmas „Malholando kelias“ (Mulholland Drive), pripažino, kad rizikavo, sutikdama atlikti „Žmonių princesės“ vaidmenį.

Aktorės paklausė, ar jos manymu, filmą žiūrės Dianos sūnūs: princas Williamas ir princas Harry. „Tikiuosi, jeigu jie pamatys filmą, jie supras, kad mes jį kūrėme su pagarba ir jausmingai“, – sakė ji interviu televizijai BBC.

„Mes mėginome pagerbti personažą, kaip galima geriausiai pavaizduodami jos charakterį“, – kalbėjo aktorė.

Nutraukė interviu

Tačiau trečiadienį interviu BBC radijui N.Watts pratrūko, matyt, dėl ją įžeidusio klausimo.

Nustebęs laidos vedėjas Simonas Mayo viename socialiniame tinkle parašė: „Man taip atsitiko pirmą kartą... Naomi Watts išėjo, nutraukusi interviu! Atrodė, kad ji nepatogiai pasijuto dėl klausimų. Apmaudu“.

Oficialiai britų karališkoji šeima šį filmą ignoruoja, nors jo prodiuseris Robertas Bernsteinas tvirtina, kad ji prisidėjo prie filmo kūrimo, leisdama filmuoti Kensingtono soduose, kur Diana mėgdavo bėgioti.

Kai kurie kritikai pastebi, kad N.Watts iš išvaizdos mažai panaši į Dianą, todėl filmuojantis jai buvo priklijuota dirbtinė nosis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai