Lolitą įkūnijantis Gytis Ivanauskas: „Su aukštakulniais – kaip su šlepetėmis“

Gytis Ivanauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-27 12:15
Apie naujojo Emilio Vėlyvio filmo „Zero III“ ir nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų žvaigždę Lolitą girdėjo jau kone kiekvienas. Ekstravagantiškas aktoriaus ir choreografo Gyčio Ivanausko sceninis amplua gali šokiruoti, tačiau tai ir yra vienas iš Lolitos sumanytojų tikslų.

Nors pati filmo „Zero III“ žvaigždė ir nebuvo itin kalbi, jos vadybininkė Ieva Černiauskaitė pasakojo, kad Lietuvoje tokio tipažo atlikėjų trūksta – vis dar esame nedrąsūs ir neryžtingi.

„Lietuvai labai reikia drąsos. Mes labai susikaustę ir labai visko bijome. Labai daug šnekame apie tai, kaip kiti atrodo ir ką veikia. Mums tikrai trūksta drąsios ir šiek tiek kitokios žvaigždės“, – laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakojo I.Černiauskaitė.

Lolitos vadybininkei pritarė ir G.Ivanausko prodiuseris Gytis Šapranauskas, kuris pasakojo apie tai, kaip netikėtai atrado tokį talentą.

„Vieno filmavimo metu aš išgirdau tą nuostabų balsą ir pagalvojau, kodėl gi nepabandžius. Aš galvoju, kad tai bus labai puikus projektas“, – šypsodamasis kalbėjo prodiuseris.

Pati Lolita nebuvo itin šneki, bet laidoje pasirodęs choreografas G.Ivanauskas pasakojo, kad prie šio sumanymo kartu su komanda dirba sunkiai, o panašaus pobūdžio avantiūros – jo kasdienybė.

„Su aukštakulniais – kaip su šlepetėmis jaučiuosi. Aš iš esmės esu avantiūristas – man įdomu viską išbandyti. Čia viskas apgalvota ir įdėta labai daug darbo“, – sakė G.Ivanauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai