„Lofte“ prasideda jubiliejinis muzikos inkubatoriaus „Novus“ sezonas

Muzikos inkubatorius „Novus“/ Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiandien, birželio 30 dieną, menų fabrike „Loftas“ prasideda jubiliejinis, penktasis muzikos inkubatoriaus „Novus“ sezonas. Jo metu dėl geriausios jaunos grupės titulo ir įspūdingo prizinio fondo varžysis grupės bei atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.  

Iš daugiau nei 100 paraiškų konkurso rengėjai atrinko dvidešimt labiausiai nustebinusių ir sudominusių grupių – 15 Lietuvos, 2 Latvijos bei 3 Estijos atstovus. Iki pat rugpjūčio 18 dienos, kiekvieną antradienį „Lofto“ terasoje vyksiančiame muzikos inkubatoriuje pasirodys po 4 žiūrovų bei komisijos simpatijas bandančias užkariauti grupes.

„Džiaugiamės jau penktus metus iš eilės galėdami būti savotišku pakilimo taku perspektyvioms Baltijos šalių grupėms ir atlikėjams, – sako muzikos inkubatoriaus „Novus“ organizatorė Goda Pereckaitė. – Kiekvienais metais ne tik klausytojai, bet ir mes patys atrandame stebinančių talentų, kuriuos norisi rodyti, apie kuriuos norisi kalbėti ir palaikyti. Šiemet tokių surinkome dvi dešimtis – kiekvienas iš jų vertas būti išgirstas ir varžytis dėl geriausiojo titulo.“

 

Muzikos inkubatorius „Novus“/ Organizatorių nuotr.

Penktąjį „Novus“ sezoną pradės ir jau šiandien į sceną lips saksofono, boso ir būgnų garsais žaidžiantys „Fused trio“, alternatyvaus metalo atstovai „Citruss“, drąsą ir veržlumą scenoje demonstruojantis „Džemas“ bei indie ir elektroniką jungiantis svečias iš Estijos Macajey.

Komisijos kėdes šį antradienį užims ir muzikantus vertins Vilius Alesius („Skamp“), būgnininkas Jonas Lengvinas, Tomas Lukaševičius („LRT Opus“) bei „The State51 Conspiracy“ atstovės Eglė Gedminaitė ir Aistė Zabitaitė. Renginio vedėjas – nuo pat pirmojo „Novus“ sezono šios vietos neužleidžiantis „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius.

 

Muzikos inkubatorius „Novus“/ Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 18 dieną muzikos inkubatoriaus „Novus“ nugalėtojų pozicijas užėmusios grupės pasidalins rimtos kovos vertais prizais. Laimėtojams atiteks AGATA įsteigtas 1000€ prizas pasirinktiems meistriškumo kursams, mini-albumo įrašas „MAMA studios“, profesionali fotosesija „Brazzi“ studijoje, „Pull&Bear“ dovanų čekis, galimybė pasirodyti pagrindinėje Loftas Fest’20 scenoje, dainos įrašas ir suvedimas „Muzikinio Cecho“ studijoje bei specialios partnerių dovanos.

Muzikos inkubatorius „Novus“ vyksta kiekvieną antradienį „Lofto“ terasoje. Visi koncertai – nemokami.

 

 

Skaitykite daugiau