„Loftas Fest“ lankytojų stilius: svarbiausia – patogumas

„Loftas Fest“ lankytojai / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-15 09:00
Industriniame Naujamiesčio rajone įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ rudenį pasitiko kviesdamas į urbanistinį muzikos ir menų festivalį „Loftas Fest’19“.

Rugsėjo 13-14 dienomis vykęs vienintelis miesto festivalis nukelė į dvi neužmirštamas paras, kupinas muzikos, meno ir pramogų.

„Loftas Fest“ neabejotinai yra vienas didžiausių ir daugybę meno sričių apjungiantis projektas, užgimęs prieš 8 metus. Vienoje erdvėje į harmoningą sintezę susijungia muzika, gatvės menas, instaliacijos, šokis ir teatras, dizainas ir t.t. Dėl to festivalio metu, visa urbanistinė aplinka tiesiog pulsuoja kūrybine energija.

Nuo aktualiausių Lietuvos ir užsienio grupių koncertų iki netikėčiausių meno pasirodymų, nuo tarptautinės meno galerijos po atviru dangumi „Open Gallery“ iki reivo trunkančio visą naktį, nuo „street food“ ir barų alėjos iki naktinio kino ir dar daugiau.

Miesto festivalyje per aštuonerius metus spėjo pasirodyti pasaulinio lygio atlikėjai, tokie kaip: Daugther (UK), Lola Marsh (IL), Metronomy (UK), When Saints Go Machine (DK), Lapalux (UK) ir daugelis kitų.

„Loftas Fest“ lankytojai šįmet rinkosi paprastą ir patogų aprangos stilių. Kadangi orai pasitaikė permainingi – dauguma dar vasariškus rūbus derino su šiltais rudeniniais paltais. Ir, žinoma, kone mylimiausia festivalio spalva – juoda – karaliavo beveik kiekvieno lankytojo aprangos derinyje.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai