„Loftas Fest“ festivalyje šeimų lauks cirkas, kūrybinės dirbtuvės ir interaktyvūs spektakliai

„Teatriukas“ / „Loftas Fest“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-31 15:29
Savaitgalį, rugsėjo 2-3 d., Vilniuje vyksiančiame vieninteliame miesto festivalyje Lietuvoje „Loftas Fest“ tradiciškai bus laukiami ne tik muzikos gerbėjai, bet ir šeimos su vaikais.

Šiemet festivalio programoje jiems netgi bus skirta speciali programa – didžiulė „Family Kingdom“ erdvė, kurioje visos šeimos – ir vaikų, ir vaikystę prisiminti norinčių suaugusiųjų lauks cirko be gyvūnų pasirodymai, interaktyvūs spektakliai ir kūrybinės dirbtuvės.

Visa ši programa, kaip ir kitos „Loftas Fest“ kieme vyksiančios pramogos, nemokamos. Simboliškas kultūrinis kelių eurų mokestis bus taikomas tik cirko pasirodymams.

Šiemet pirmą kartą ne tik „Loftas Fest“ festivalio istorijoje, bet ir teritorijoje išdygs visai šeimai skirta cirko palapinė. Iš Alytaus kilusio „Amber“ cirko artistai festivalio lankytojus kvies pamatyti kvapą gniaužiančius, netgi pavojngus akrobatinius triukus bei susipažinti su žodžio kišenėje neieškančiais, juokus keliančiais klounais. Šiuose cirko vaidinimuose pasirodymų su gyvūnais nebus.

Menininkų grupė „Teatriukas“ šeimoms pristatys muzikinį spektaklį „Pasakos telefonu“. Šis muzikinis teatro vaidinimas yra sukurtas pagal italų rašytojo Džanio Rodario pasakas. Tai bus trumpos istorijos apie žmogutį, kuris visko klausinėjo atvirkščiai, apie berniuką, kuris norėjo sukurti savo kalbą, kurios nesuprastų niekas pasaulyje ir apie pardavėją, kuris pardavinėjo kometas su kuriomis galima skristi į žvaigždes. Spektaklyje nuotaikingi personažai – tėtis Senjoras Bjankis, dukrelė Bimba ir telefonininkas Žilberto, kuris vaidinimo metu gyvai gros gitara, į veiksmą įtrauks visus – ir vaikus, ir jų tėvelius. Jiems visiems teks ir padainuoti, ir galvas pamiklinti, o kai kam ir scenoje vaidinti. Šias pasakėles – istorijas jungs smagios, daugumos vaikų jau mintinai išmoktos dainelės.

„Loftas Fest“ nuotr.
„Loftas Fest“ nuotr.

Šeimai skirtoje programoje interaktyvų spektaklį pristatys ir leidyka „Aukso žuvys“. Jų spektaklis bus dedikuotas Viduramžiams. Jo metu į veiksmą bus įtraukiami ir vaikai – jie atsakinės į klausimus ir siūlys tolimesnę spektaklio eigą, todėl mažieji ne tik susipažins su šiuo istoriniu laikotarpiu, bet ir patys galės tapti Viduramžių laikų personažais.

„Family Kindom“ erdvėje į kūrybingus žaidimus vaikus įtrauks ir svečiai iš Rusijos „Playtronica“. Jie pristatys kūrybines dirbtuves, kuriuose vaikai improvizuodami žais ir gamins įdomius dalykus iš... daržovių! Žaismingose dirbtuvėse vaikai su muzika, humoru ir vaidybiniais elementais mokysis dizaino, inžinerijos ir fizikos pagrindų, todėl tai bus ne tik labai įdomu, bet ir naudinga.

„Loftas Fest“ nuotr.
„Loftas Fest“ nuotr.

Šeimų programa „Loftas Fest“ festivalyje prasidės šį penktadienį, rugsėjo 2 d., 19 val. Šeštadienį, rugsėjo 3 d. – pramogos visai šeimai prasidės nuo 15 val. Vaikams ir šeimoms skirta programa vyks didžiulėje cirko palapinėje, todėl net jei iš dangaus pasipiltų lietus – mažųjų nuotaikos tai nesugadins.

Šiais metais vienintelis urbanistinis muzikos ir menų festivalis Lietuvoje „Loftas Fest“ vyks rugsėjo 2-3 d., menų fabrike „Loftas“, Vilniuje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai