LNOBT vadovas ir buvęs grupės „el Fuego“ narys Jonas Sakalauskas skiriasi su žmona Agne

Jonas Sakalauskas su žmona Agne Sabulyte/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-17 20:12
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovas, buvęs grupės „el Fuego“ narys Jonas Sakalauskas (37) skiriasi su žmona Agne Sabulyte (35). Apie tai, kad griūna judviejų šeima, vyras pranešė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Brangūs draugai, kolegos, partneriai, gerbėjai, norime padėkoti visiems, palaikiusiems mūsų šeimą, keliavusiems kartu su mumis augimo,atradimo, kūrybos kelionėje. Dėkojame Jums už tikėjimą ir pasitikėjimą. Linkėdami vienas kitam ramybės ir gražių naujų pradžių, pranešame, kad mūsų asmeniniai keliai išsiskyrė. Prašome Jūsų gerbti mūsų gyvenimo privatumą“, – rašė J. Sakalauskas.

Prieš metus, kalbėdamas su žurnalu „Žmonės“ Jonas Sakalauskas yra pasakojęs apie savo santykių sampratą.

„Neturiu receptų, kurie žmones išgelbėtų nuo skyrybų, kurie sustyguotų pašlijusius santykius, tačiau laikau didele nelaime, jei vaikai negali augti su motina ir tėvu. Esu seno kirpimo žmogus: prisimenu, kai mano tėvai dėl ko nors susipykdavo (augau daugiavaikėje šeimoje), ta diena man būdavo pati baisiausia. Nieko nėra brangiau už namus, į kuriuos norisi grįžti: tai būtų sodo namelis prie Kauno (vienu metu su Agne taip ir gyvenome) ar komfortiškas butas. Materialinis komfortas, nors ir nėra būtinybė, tačiau visada teikia pridėtinės vertės ir pasitikėjimo savimi: tai būtų kokybiški drabužiai, patinkantys kvepalai, geras automobilis ar jaukūs namai“, – sakė vyras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai