LNOBT teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Skyrybos – paskutinis sprendimas, koks tik gali būti“

Jonas Sakalauskas su žmona Agne Sabulyte/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona, soliste Agne Sabulyte metų pabaigoje papildė gretas garsių porų, nesugebėjusių išsaugoti santuokos ir nutarusių sukti skirtingais keliais gretas.

Žinomos poros prašymas išskirti juos abipusiu sutarimu jau pasiekė teismą. Nors Sakalauskai ilgus metus buvo vadinama viena gražiausių pramogų pasaulio šeimų, deja, po 14 drauge praleistų metų ir auginamų dviejų vaikų, Jonas ir Agnė priversti pripažinti, kad meilė išblėso ir likti drauge priežasčių neliko.

„Skyrybos yra paskutinis sprendimas, koks tik gali būti“, – atsargiai rinkdamas žodžius apie išgyvenamą skyrybų dramą laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prisipažįsta 37-erių J. Sakalauskas.

Jonas Sakalauskas su žmona Agne

„Su Agne sutarėme, kad visada išsaugosime pagarbą vienas kitam. Ir dėl bendros praeities, ir dėl mūsų vaikų“, – sako Jonas Sakalauskas. Operos ir baleto teatro vadovas neslepia ir to, kad su žmona dar iki teismo sudarė sutartį, kurioje vienu pagrindinių punktų įrašytas – privatumas, tai reiškia, kad žinoma muzikantų pora sutarė viešai neaptarinėti skyrybų ir šeimyninio gyvenimo detalių. 

„Aš manau, kad veikla neleido man pakankamai skirti laiko būti tikru šeimos nariu. Branda ir supratimas, reikalingi partnerystės kūrimui, atėjo gerokai vėliau, nei turėjo ateiti. Todėl mano karjera tikrai teigiamai nepaveikė mūsų šeimos. Skyrybos – tai gyvenimo pamoka, kuri mane dar daug ko išmokė ir dar daug ko išmokys, ir išmokys mus abu bei leis ateityje nekartoti klaidų, kurias padarėme santuokoje“, – atvirai kalba Jonas Sakalauskas.

„Mes ilgai gyvenome kartu ir tikrai stengiamės“, – į klausimą, ar su dviem metais jaunesne žmona išbandė visus įmanomus būdus išsaugoti šeimą, atsako J. Sakalauskas.

Atviras interviu – penktadienio laidoje.

LNOBT vadovas Jonas Sakalauskas ir jo šeima (6 nuotr.)

Skaitykite daugiau