LNK žiniose – nauji vedėjai

Rolandas Vilkončius, Liuda Kudinova, Lina Kairytė, Aurelijus Bezekavičius/LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šį pavasarį atsinaujina LNK televizijos žinios. Be naujo laiko, naujos grafikos, naujų vinječių ir pasikeitusios studijos, žiūrovai išvys ir naujų veidų. Prie mylimų LNK žinių vedėjų – Linos Kairytės, Gintaro Deksnio ir Rolando Vilkončiaus – prisijungia nauji žinių vedėjai – Liuda Kudinova bei Aurelijus Bezekavičius.

Nuo šiol 18 val. LNK žinias pakaitomis ves dvi vedėjų poros – Lina Kairytė ir Aurelijus Bezekavičius bei Liuda Kudinova ir Rolandas Vilkončius. 21 val. žinios, transliuojamos atiduodamos į Gintaro Deksnio rankas.

Naujoji LNK žinių vedėja, 37-erių Liuda Kudinova – profesionali žurnalistė, dirbanti jau 17 metų. „Ilgą laiką dirbau, žinias rengiau ir skaičiau M-1 radijo stočių grupėje, prieš devynerius metus prisijungiau prie LNK žinių tarnybos. Vieną dieną sulaukiau paraginimo pabandyti skaityti žinias. Nusprendžiau, o kodėl gi ne – ir štai man dar beveik netikint tuo, kas vyksta, jau nuo kitos savaitės dirbsiu tiesioginiame eteryje“.

29-erių Aurelijus Bezekavičius yra baigęs Glosteršyro universiteto transliuojamosios žurnalistikos bakalauro studijas. „Mokiausi Anglijoje, bet visada žinojau, kad grįšiu į Lietuvą, ką iškart, baigęs mokslus 2011 metais, ir padariau. Nuo tada ir dirbu žurnalistu – dirbau INFO TV nuo pat „Info dienos“ įsikūrimo, vėliau perėjau į LNK žinių tarnybą“, – prisistato A. Bezekavičius.


„Nuo tada, kai beveik prieš 90 metų BBC savo radijo programoje paskelbė, kad šiandien nėra jokių naujienų, laikai pasikeitė. Viskas keičiasi neįtikėtinu greičiu ir aš mėgaujuosi būdamas to sūkuryje bei galėdamas apie tai pranešti visuomenei. Dar geriau, kai tai galiu daryti su visa LNK žinių tarnybos komanda, dėl kurių esu įsitikinęs – darbas žiniose ir jiems, ir man yra pašaukimas“.

LNK žinių tarnybos vadovė Ligita Krisiūnaitė džiaugiasi pagausėjusia vedėjų komanda. „Kaip sakoma, kuo daugiau galvų, tuo daugiau proto. O jei rimčiau, dueto vedamos žinios bus laisvesnės, su vedėjų komentarais, tarpusavio replikomis, žiniose bus daugiau tempo ir dinamikos. Džiugu, kad nauji vedėjai – iš žinių tarnybos komandos, mūsų ilgamečiai žurnalistai. Smagu, kad mūsų žmonės gali dirbti įvairiose pozicijose, žurnalistai ne tik gali rengti žinias, bet ir jas vesti“.

Kantar TNS duomenimis, kasdien populiarias LNK žinias pažiūri per 600 tūkstančių žiūrovų, per savaitę žinių laidos sulaukia 1,2 mln. žiūrovų dėmesio.   

Skaitykite daugiau