LNK sezono starto proga televizijos žvaigždės rinkosi į šventinį vakarėlį

LNK naujojo sezono atidarymas/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-12 21:05
Naująjį 2019–2020 metų sezoną su šūkiu „Norisi žiūrėti“ pradėjusi LNK televizija savo laidų vedėjus ir kanalo partnerius sukvietė į vakarėlį sezono starto proga. Prieš 24 metus įkurta populiari televizija šiemet žiūrovams pristatė daug sezono naujienų, prie kanalo prisijungė dešimtys žinomų veidų.

Bene didžiausia premjera vadinama „Šokio revoliucija“ yra inovatyviausias šokių projektas Lietuvoje – įvairių šokio stilių atstovus filmuoja 120 kamerų, todėl jų pasirodymus ir įspūdingiausius momentus  žiūrovai mato 360 laipsnių kampu. Meistrų kėdėse – socialinių tinklų žvaigždė, fotografas, modernaus šokio ir baleto profesionalas Naglis Bierancas, daugkartinė pasaulio pramoginių šokių čempionė iš JAV Iveta Lukošiūtė  ir teatro „Low Air" įkūrėjai, Auksinio  scenos kryžiaus laureatai Airina Gudaitė ir Laurynas Žakevičius. Projekto mūza – į LNK televiziją grįžusi Indrė Kavaliauskaitė.

Prie kitos LNK premjeros – gyvenimo pokyčių šou „Šiandien. Po metų“ vairo stojo Agnė Jagelavičiūtė. Laida kuriama pagal Lietuvoje dar nematytą ir milžiniško populiarumo pasaulyje sulaukusį televizijos formatą „This Time Next Year“, kuris unikalus tuo, kad filmavimai vyksta ištisus metus.

 

LNK naujojo sezono atidarymas/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
LNK naujojo sezono atidarymas/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„VIDO VIDeO“ – dar viena, kol kas eterio nepasiekusi LNK naujiena su nauju televizijoje vedėju Vidu Bareikiu. Tai – nestandartinių pokalbių šou su neeiliniais pašnekovais, aštriausiomis situacijomis, eksperimentais ir  provokacijomis.

Be lietuviškų serialų „Rimti reikalai“, „Paveldėtoja“ ir „Monikai reikia meilės“ tęsinių, startavo nauja situacijų komediją „Galiu rytoj“, kurios scenaristas ir režisierius – Balys Latėnas, o vaidina puiki aktorių rinktinė: D. Kazlauskas, M. Nedzinskas, V. Krulikovskis, A. Murauskas, E. Latėnaitė, A. Kaktaitė, J. Zinkevičiūtė. 

LNK naujojo sezono atidarymas/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
LNK naujojo sezono atidarymas/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Į ekranus grįžta ir Leonardas Pobedonoscevas su Audriumi Bružu: laukia kvapą gniaužianti kelionė po rojaus kampelį, kur kitados planuota perkelti Lietuvą – „Leo Ir Bružas Madagaskare“.

Šį sezoną bus rodomi net trys „Lietuvos balsai“, sezono naujiena – „Lietuvos balsas. Senjorai“. Šio sezono mokytojai – Donatas Montvydas, Justinas Jarutis, Mantas Jankavičius, Inga Jankauskaitė, o projekto naujokės – ekscentriškosios Monique ir Monika Liu. Projekto vedėjas – Rolandas Mackevičius,  reporterė – Karolina Meschino.

Nauja laidą kanale turės ir Mantas Stonkus bei Mantas Katleris.

2019–2020 sezoną taip pat bus rodomos žiūrovų pamiltos ir jau ne vienus metus transliuojamos laidos – „Nuo... Iki...“, „Valanda su Rūta“, KK2, „KK2 penktadienis“, Žinios ir „Labas vakaras, Lietuva“.

Temos:

LNK

Naujausi straipsniai