LNK naują sezoną pasitiks su filmu „Operacija LNK ir kitos aistros“

LNK žinių studijoje – Gruzijos televizijos atstovai, kuriuos vaidina Arūnas Sakalauskas ir Algirdas Dainavičius / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš naująjį televizijos sezoną – sumaištis. LNK žinių vedėjai Lina Kairytė ir Gintaras Deksnys pagrobti. Tuoj pat – tiesioginis eteris, o žinių pranešti nėra kam. Laimei, į pagalbą ateina Lietuvai visada draugiškos Gruzijos atstovai.

Gruzijos televizijos vedėjai užima Linos Kairytės ir Gintaro Deksnio vietą LNK žinių studijoje. Ieškoti pagrobtų vedėjų leidžiasi didžiausi LNK pėdsekiai – tiriamosios žurnalistikos asas Egidijus Knispelis ir kriminalistikos guru Jaunius Matonis. 

Tai – ištrauka iš prodiuserio Sauliaus Bartkaus kuriamo specialaus filmo „Operacija LNK ir kitos aistros“, kurį televizijos žiūrovai išvys sezono atidarymo proga. 

„Naujas sezonas – tai proga pajuokauti. Mūsų filme viskas apsivers aukštyn kojomis. Laidų vedėjus žiūrovai išvys netikėtuose amplua“, – šypsosi Saulius Bartkus.

Vytenis Pauliukaitis, Donatas Katkus ir Žygis Stakėnas virs samdomų torpedų komanda, kurios tikslas – užgrobti LNK. Tris vyrus ne juodais drabužiais pasamdo paslaptingas bosas, kuriam reikia visų 24 valandų televizijos eterio prieš artėjančius Seimo rinkimus.

„Laimei, trijulė pasirodo esantys visiški nevykėliai. Eterio ieško ne televizijoje, o vaistinėje. Ieško ne Radžio  žmonos, o Radžio šuns auksiniais dantimis. Ir tai tik nuotykių pradžia“, – intriguoja Saulius Bartkus. 

Naujas LNK sezonas – su nepakartojamais LNK laidų vedėjų nuotykiais filme „Operacija LNK ir kitos aistros“ – jau greitai.

Skaitykite daugiau