LNK koncerte pasirodys Didžiojoje Britanijoje populiarėjanti „Mis Zimbabvė“ titulą pelniusi atlikėja Zuwa

Atlikėja Zuwa / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienį Vilniaus Lukiškių aikštėje, koncerte „mES Europa. Kovokime už žodžio laisvę!“, pasirodys populiariausi Lietuvos atlikėjai bei ypatinga viešnia iš Didžiosios Britanijos – atlikėja Zuwa. Dainininkė, „Mis Zimbabvė“ ir grožio konkurso „Mis Pasaulis“ dalyvė, ruošia išskirtinį pasirodymą Lietuvai, kurį nemokamo koncerto Lukiškių aikštėje bei tiesioginės LNK transliacijos metu išvys visi norintys.

Iš Zimbabvės kilusi ir šiuo metu Didžiojoje Britanijoje savo muzikinę karjerą vystanti Zuwa savo kūryboje sėkmingai derina soulo, džiazo, akustinės muzikos skambesį, praturtintą afrikietiškais motyvais bei ritmais. Atlikėja taip pat daug dėmesio skiria dainų tekstams bei jų tematikai. Tiesa, dainininkė, kurios tikrasis vardas Karen Stally, neapsiriboja tik muzikine veikla. Ji yra vaidinusi keliuose Didžiosios Britanijos televizijos kanalų BBC ir ITV serialuose bei Italijos televizijos projektuose. Dar vienas itin intriguojantis biografijos faktas – Karen Stally 1993 metais tapo Mis Zimbabvė ir dalyvavo puikiai žinomo visame pasaulyje grožio konkurso „Mis Pasaulis“ finale.  

Koncerto muzikinės dalies prodiuserė Agneta Gabalytė džiaugiasi, jog Zuwa apsilankys mūsų šalyje: „Zuwa – lyriškų dainų atlikėja, kuri penktadienį Lukiškių aikštėje įrengtoje scenoje atliks savo žinomiausią kūrinį „Something Good“.

Dainininkė į Vilnių atvyksta ne viena, kartu su gitaristu iš Didžiosios Britanijos Clive McKinley, kurio dėka dar geriau atsiskleidžia stipriosios Zuwa muzikos skambesio pusės. Tikrai žinau, kad aksominio balso savininkė ir tikra gražuolė praturtins koncertą afrikietiškos prigimties spalvomis. Zuwa savo dainose akcentuoja meilę ir tiesą, tad manau, kad ji labai tinka tokiam koncertui ir penktadienį suvirpins ne vieno lietuvio širdį savo nuoširdžia muzika“.

Įstabius pasirodymus koncertui ruošia ir populiariausi Lietuvos atlikėjai. „Man itin džiugu, kad tiek daug įvairaus amžiaus ir stiliaus dainininkų mūsų koncerte atliks tiek savo, tiek istoriškai Lietuvai svarbias dainas. Jau dabar galiu atskleisti, jog Rūta Ščiogolevaitė dainuos „Dar ne vakaras“ savitą versiją, išvysime ir Lietuvos atstovą Eurovizijos dainų konkurse Andrių Pojavį, maestro Stasį Povilaitį bei profesorių Vytautą Juozapaitį. Duete su jauna atlikėja Berta pasirodys muzikantas ir dainų autorius Andrius Kulikauskas, o visiems puikiai žinoma Natalija Bunkė atliks labai netikėtą jai pačiai kūrinį, kuris nustebins daugelį. Visi jie skirtingi, tačiau rytoj susirinks dėl vieno tikslo – kovoti už žodžio laisvę savo muzika“ – sako Agneta Gabalytė.  

Be jau minėtų atlikėjų, visi atėję į Lukiškių aikštę koncerte taip pat išgirs Liną Adomaitį, Vaidą Baumilą, Juliją Jegorovą, Gabrielių Vagelį, Atlantą ir kitus atlikėjus, šiam pasirodymui ruošiančius išskirtinius ir netikėtus pasirodymus.

Nemokamas, LNK televizijos kartu su Europos Parlamentu inicijuojamas koncertas „mES Europa“ su populiariausiais Lietuvos atlikėjais ir viešnia iš Didžiosios Britanijos Zuwa penktadienį 19.30 val. Vilniaus Lukiškių aikštėje ir tiesiogiai per LNK televiziją.

Skaitykite daugiau