„Lizdo“ karnavale Olegas Šurajevas ragins išsilaisvinti iš kasdieninio įvaizdžio pančių

Olegas Šurajevas (centre) / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-26 11:37
„Laisvė mūsų tėvams atrodė kaip egzotika. Bet ne mums!“, – ryžtingai taria lapkričio 28-ąją, šeštadienį, Kauno barą „Lizdas“ šturmuosiančio vakarėlio „Laisvė Papūgoms” organizatoriai ir ragina būsimus svečius bent vienai nakčiai pamiršti savo įprastą įvaizdį.

Renginio sumanytojų komandą suvienijo noras ištrūkti iš saviraišką ribojančių grožio, elgesio ar mąstymo standartų: „Nesunku pastebėti, jog žmones darbe, universitete, tiesiog kasdienybėje varžo ir gąsdina įvairios taisyklės bei normos, tai verčia jų asmenybes sustabarėti. Taigi, nusprendėme suorganizuoti vakarėlį, kuriame kauniečiai ir miesto svečiai galėtų išvaduoti savo tikrąjį „aš“, elgtųsi taip, kaip nori, o ne taip, kaip iš jų tikisi draugai ar nepažįstamieji, o prieš renginį drąsiai eksperimentuotų išvaizda, nesibaimindami kritiškų ar netolerantiškų žvilgsnių. Mes laukiame tų žmonių, kurie pasiryš plaukus suvelti į skiauteres, tų, kurie mėlynais, violetiniais dažais pasiteps lūpas, nesikuklins ir pademonstruos savo keistumą.“

Vakarėlyje taps didžėjumi

„Papūgišką“ atmosferą šeštadienį kurs muilo burbulai, ryškūs, spalvingi, karnavalą primenantys kostumai, 80-ųjų ir 90-ųjų disko muzika, kurią kruopščiai atrinko prie grotuvų stoti besiruošiantys didžėjai: Milda Metlovaitė, Skęstutis Cox ir garsusis Lietuvos komikas Olegas Šurajevas.

Tai, jog humoristas kartas nuo karto pasirodo prie didžėjaus pulto – vieša, tačiau dar ne visiems žinoma paslaptis. Todėl komiko profesiją šį šeštadienį Olegas paliks už „Lizdo“ durų ir vienai nakčiai virs „Laisvė Papūgoms!“ didžėjumi.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Beje, scenoje jis žada pasirodyti su savo mergina Ieva, pasivadinusia šmaikščiu pseudonimu „Dj Storas“. Vakarėlio organizatoriai besišypsodami tvirtina, jog iš Olego ir Ievos galima tikėtis visko, todėl vien muzikos grojimu šis duetas gali ir neapsieiti.

Idėją palaiko ir pramogų, ir meno pasaulio atstovai

„Duokit laisvę papūgoms, nes joms irgi reikia pasirodyti, gražiai savo plunksnas pakedenti, joms reikia kalbėti tai, ką nori, ne tai, ką joms liepia. Leiskite joms dainuoti, lėkti, skristi kur tik nori“, – „Facebook“ vaizdo įraše sako populiarus atlikėjas, grupės „Freaks On Floor“ lyderis Justinas Jarutis ir į „Lizde“ vyksiantį renginį kviečia laisvės, ekstravangancijos ir nesuvaržytos saviraiškos mylėtojus.

Tačiau šio vakarėlio idėja susidomėjo ne tik žinomas pramogų pasaulio atstovas, bet ir augantys meno srities profesionalai – Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto, dizaino katedros pirmo ir antro kursų studentai. Daugiau nei dešimties kūrybiškų jaunuolių ir savo kurtais karnavališkais kostiumais šeštadienio vakarą papuoš visus „Laisvė Papūgoms!” didžėjus bei „Lizdo“ komandos narius. Jaunieji dizaineriai tikisi, jog jų fantazijos vaisiai, specialiai šiam renginiui kurti kostiumai paskatins būsimus renginio svečius persirengti keisčiausiais drabužiais.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai