Livija Gradauskienė apie projekto „Kaukės” pusfinalį: „Norisi žliumbt“

Livija Gradauskienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-29 13:51
„Tam, kas nutiks šį sekmadienį „Kaukėse” aš buvau visiškai nepasiruošusi. Nesitikėjau, kad čia ir vėl lauks tokios nenuspėjamos staigmenos. Atrodė, kad jau niekas negali nustebinti. Klydau, oi, kaip klydau”, – apie tai, kas žiūrovų laukia jau šį sekmadienį projekto „Kaukės” metu, užsimena Livija Gradauskienė.

L.Gradauskienė neslepia, nors „Kaukių” pusfinalio ir finalo jau nekantriai laukianti, taip pat jai kiekvieną sekmadienį vis liūdniau prisimenant, kad šis projektas tuoj pat ir baigsis.

„Kaip reikės gyventi viską sužinojus? Nors klausimas, kas yra Boružėlė, ramybės neduoda nuo pat projekto pradžios, tačiau manyje šiuo metu rusena dvejopi jausmai. Šis projektas atnešė tiek daug šilumos ir džiugesio į mano gyvenimą, smarkiai susidraugavau su komisija, su kuria kartu praleidome daug gražaus laiko spėliodami, pokštaudami ir klysdami.

Milžiniška staigmena buvo ir Karina Krysko, besislėpusi po Voro kostiumu, ir Žilvinas Grigaitis, kurio vos neatspėjau, ir, aišku, numylėtas Josif Baliukevič, kuris, ilgą laiką įsivaizdavau, yra Leonardas Pobedonoscevas. Kiek neįtikėtinų momentų jau nutiko ir kiek dar laukia”, – atvirauja LNK muzikinio šou komisijos narė L.Gradauskienė.

Vaidotas Valiukevičius, broliai Lavrinovičiai, Livija Gradauskienė, Aleksandras Pogrebnojus, Indrė Kavaliauskaitė / Dovydo Beržinio nuotr.
Vaidotas Valiukevičius, broliai Lavrinovičiai, Livija Gradauskienė, Aleksandras Pogrebnojus, Indrė Kavaliauskaitė / Dovydo Beržinio nuotr.

„Tai jau pusfinalis. Šį sekmadienį turėsime geresnes galimybes pamatyti, ką kiekvienas likęs dalyvis sugeba. Jiems tikrai bus daug progų išsiduoti. Višta, Boružėlė, Vienaragis ir Lapė šį vakarą susitiks dvikovose. Du į pavojaus zoną patekę dalyviai šį vakarą uždainuos ir po antrą kartą. Bus beprotiškai įdomu”, – intriguoja kitas komisijos narys V.Valiukevičius.

Jį kol kas labiausiai stebina Višta. „Pamatysite patys. Tas jos humoro jausmas, ta laisvė scenoje, tas mokėjimas prisitaikyti. Aš kiekvieną laidą atrodo sugalvoju veną vardą, pasižiūriu jos pasirodymą, ir man vėl visiškai niekas neaišku. Turiu pradėti spėliojimus iš naujo. Ir šį sekmadienį laukia tas pats – nesibaigiantis Vištos vedžiojimas už nosies”, – sako atlikėjas.

Šou „Kaukės“ / LNK nuotr.
Šou „Kaukės“ / LNK nuotr.

Broliai „LavTwins” Lavrinovičiai finalo laukia nekantraudami. „Sekmadieniais grįžtame namo ir pirmadieniais susitinkame peržvelgti to, kas įvyko. Galvojame naujus spėjimus, peržvelgiame užuominas, ieškome naujų minčių. Kartais nusiperkame žurnalų ir juos vartome. Šiam sekmadieniui esame paruošę nerealių variantų, kurie, bent jau dabar, atrodo teisingi. Tikrai nesitikėjau, kad spėlioti yra taip sunku. Tačiau – šį vakarą „Kaukių” pusfinalis, mes su jomis gyvenome pusę metų ir, nors ir sunku tuo patikėti, iki šiol nežinome, nei kas tas Vienaragis, nei kas ta Boružėlė. Nebegalime sulaukti intrigos pabaigos”, – savo įspūdžiais dalijasi broliai Lavrinovičiai.

Kas vertas pusfinalio? Kokie netikėtumai taip nustebins komisiją? Kokią paslaptį apie save atskleis Lapė? Kas privers brolius trumpam užsičiaupti? 

Naujausi straipsniai