Liveta Kazlauskienė tapo vaikinų grupės „Jie“ krikštamote

Grupė „Jie“ / Loretos Kondrotės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-23 17:02
LNK projekto „Kaip Liveta pasakys“ pabaigos toli gražu nematyti. Idėjų gausa stebinanti dainininkė Liveta Kazlauskienė, 2019-ųjų pradžioje planuojanti projekto dalyvių koncertinį turą per Lietuvą, į didžiąją sceną palydi vaikinų grupę „Jie“. Dainininkės „palaimintas“ Vytenio Partiko ir Antano Jonušo duetas jau įrašė savo pirmąją dainą „Ateinu“ ir sveikina visus savo gerbėjus su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais.

Ingridai – vienas, Livetai – visi kiti?

Rudenį LNK televizijoje rodytas Kazlauskų šeimos realybės šou subūrė dainuojančius vaikinus iš visos Lietuvos. Dainininkė Liveta Kazlauskienė sako nesitikėjusi, kad jų bus tiek daug ir tokių talentingų.

„Sakėme, kad Ingridai reikia parinkti scenos partnerį. Jai atiteko vienas, o man liko visi kiti, dabar galiu su jais daryti, ką noriu. Taip trenksim per Lietuvą, kad uch!– juokiasi dainininkė, pripažįstanti, kad visada norėjo turėti daug sūnų ir dabar jaučiasi taip, lyg būtų daugiavaikė motina.

Liveta ir Petras Kazlauskai savo gerbėjams ruošia staigmeną. Sausį prasidedančiose projekto „Kaip Liveta pasakys“ koncertinėse kelionės per Lietuvą jie išvys tai, ko šios poros koncertuose niekada nėra matę. Vaikinų grupė „Jie“ – tik vienas iš daugelio netikėtumų.

„Jie“ – scenoje ne naujokai

Mindaugo Lapinskio daina „Ateinu“ grupės „Jie“ dainininkai pareiškia, kad per ilgai tylėjo ir svajojo – ateina, nes savo gerbėjams iš širdies labai daug ką turi pasakyti.

Abu dueto nariai nėra scenos naujokai. Vytenis dainuoja labai seniai, jis buvo vaikinų grupių „Do Di“ ir „3“ pagrindinis vokalistas, koncertuoja jaunimo klubuose ir vakarėliuose. Pusę milijono televizijos žiūrovų pritraukusiame LNK projektas „Kaip Liveta pasakys“ Vytenis buvo pats elegantiškiausias ir galantiškiausias, jis visus žavėjo ne tik savo stiliumi, artistiškumu, bet ir neapsakoma energija.

Nekeista, kad pasibaigus projektui, Vytenis griebė jautį už ragų – ne tik įrašinėja naujas dainas, bet ir pasiūlė Antanui dainuoti kartu.

„Vytenis yra toks charizmatiškas ir turi tiek idėjų, kad iš grupės „Top vyrai“, su kuria deainavau beveik dvejus metus, mane tiesiog „pagrobė“,– juokiasi Antanas.

Vaikinų grupė „Jie“ jau turi ir savo puslapį socialiniame tinkle „Facebook“. Gerbėjai kviečiami apsilankyti

Dainuos ir su Ingrida

Krikštavaikiu naujai sukurtą vaikinų grupę „Jie“ vadinanti Liveta žada padėti atsiskleisti abiem dueto nariams. Vytenio ir Antano stilius panašus, scenoje jie gražiai atrodo, abu balsingi ir mėgsta prasmingas dainas, todėl žiūrovams turėtų patikti. O kad šou dar būtų ir intriguojantis, vaikinai kartu dainuoti pakvietė ir Kazlauskų dukrą Ingridą.

Ingrida tikina, kad ši žinia ir jai buvo netikėta, tačiau labai smagi.

„Nuo projekto pabaigos jau praėjo daug laiko praėjo. Džiugu matyti, kaip rimtai vaikinai dirba. Vadinasi, viską darėme ne veltui, ne dėl vienadienio reginio. Stengėmės, kad muzika užvaldytų kiekvieną projekto dalyvį, kad tas jausmas taptų įkvėpimu, noru su muzika susieti savo gyvenimą. Atrodo, kad taip ir atsitiko“,- džiaugėsi mergina. Pasak jos, projektą laimėjo vienas vaikinas, bet su visais buvo gaila skirtis, nes kiekvienas turėjo savotiško žavesio.

„Vytenis ir Antanas – savitos, labai įdomios asmenybės, geri dainininkai. Džiaugiuosi, kad jie pakvietė mane dainuoti kartu. Tapsim trio! Manau, kad visiems bus smagu, o smagiausia – klausytojams, juk dėl jų stengiamės“,– kalbėdama apie netrukus prasidėsiančius koncertus, be perstojo šypsojosi Ingrida.

Pagaliau neištvėrusi atskleidė paslaptį: „Jie“ jau pakvietė Ingridą į savo grupės koncertinį turą per Lietuvą. Tai bus puiki proga surasti savo klausytojus ir su jais geriau susipažinti.

Svajonėms pildytis reikia sparnų

Dainininkė Liveta Kazlauskienė neslepia pastebėjusi, kad Lietuvoje yra daugybė talentingų, bet nedrįstančių ir neturinčių galimybių užkopti į didžiąją sceną jaunų žmonių, todėl mes nematome, ką jie sugeba ir gali.

„Labai gerai juos suprantu, nes ir pati gyvenau Tauragėje, svajojau apie dainininkės karjerą, bet niekada nesitikėjau, kad mano svajonės išsipildys. Man pasisekė, kad sutikau nuostabų žmogų, kuris išvedė mane į svajonių šalį. Dabar noriu padėti kitiems tokias svajones realizuoti. Jaučiuosi nepaprastai laiminga, kad tie vaikinai gali dainuoti scenoje, o aš galiu parodyti juos savo gerbėjams“,- sakė Liveta.

Pasak jos, populiarumas yra labai trapi vertybė – šiandien tave garbina, tavo dainas dainuoja, o po kelių nesėkmingų dainų gali atsitikti taip, jog niekas net neprisimins.

„Mūzos išrankios, todėl šou versle viskas labai greitai keičiasi. Mano Petras yra melodistras, sukuria labai gražias dainas, jų tekstai prasmingi. Mes puoselėjame šeimą, orientuojamės į vyresnius klausytojus, bendraujame su jais, stengiamės dainuoti juos džiuginančias dainas, todėl jau 28 metai klausytojai mus myli. Ir jaunimui patariame nustatyti savo laivo kursą, kad žinotų, kur plaukia ir kas jų ten laukia“,- sakė Liveta, žadanti jauniems dainininkams diegti kultūringą pramogų supratimą, bet neketinanti versti juos dainuoti „pagal vieną kurpalių“.

Dainininkė įsitikinusi, kad grupės „Jie“ dainininkai Vytenis ir Antanas jos gerbėjams, atėjusiems pažiūrėti šventinio teatralizuoto šou, tikrai patiks, nes jie žavūs, elegantiški, kultūringai bendraujantys ir gerai dainuojantys jauni vyrai. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai