Liveta Kazlauskienė savo grožio eliksyrą randa gamtoje

Liveta Kazlauskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-29 14:41
LNK laidoje „Yra kaip yra“ šią trečiadienio pavakarę – jaunystės eliksyro paieškos. Koks veiksmingiausias būdas kovoje su odos senėjimo procesais? Ar veido kremas, kainuojantis keletą tūkstančių litų, sustabdys senėjimo procesą? Ar veiksmingos įvairios senėjimo procesą stabdančios procedūros, atliekamos kosmetologijos salonuose ar plastinės chirurgijos klinikose?

Savo patirtimi dalinosi žinomos šalies moterys: Kristina Brazauskienė atskleidė itin veiksmingą savo pačios sukurtą receptą, kurį naudoją jau daug metų ir kas kartą jaučiasi atjaunėjusi kone dešimčia metų. 

Liveta Kazlauskienė papasakojo apie savo jaunystės eliksyrą kurį kiekvieną pavasarį randa gamtoje ir jo pagalba jaunina savo veido odą. Tai – beržų sula, kurią atlikėja ne tik geria pavasarį, bet ir  deda kompresus ant veido, po procedūrų veidas tampa skaistus ir švytintis. 

Žolininkė Adelė Karaliūnaitė ir medicinines dėles auginanti verslininkė Aura Grobikienė atskleidė receptus, kurios jau ne vienerius metus naudoja savo grožį ir jaunystę puoselėjančios moterys. Ar tiesa, kad dėlės – itin veiksminga priemonė nuo senėjimo? Ar Adelės Karaliūnaitės receptas padės atjaunėti? O gal geriau nueiti pas plastikos chirurgą ir susišvirkšti keletą hialurono rūgšties injekcijų?

Laidoje taip pat dalyvaus kinų medicijos žinovas Raimondas Dikčius, kuris Adelės Karaliūnaitės ir dėles auginančios verslininkės Auros Grobikienės receptus išvadino „bobučių pasitalais“ ir pateikė savo jaunystės eliksyro receptą, kuris, anot jo, kinų medicinoje naudojamas jau tūkstančius metų ir yra 100 procentų veiksmingas.

Studijoje atliekama itin skausminga ozono terapijos procedūra Lietuvos moterų sporto asociacijos pirmininkei Joanai Bartaškienei, kuri būdama garbaus amžiaus nestokoja jaunatviškos energijos, tačiau raukšles mielai panaikintų, nežiūrint į tai, kad jos vyras jų niekada nepastebi.

„Yra kaip yra“ – trečiadienio pavakarę 17.15 val. per LNK.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai