Liveta Kazlauskienė prisiminė, kaip jos su mama iš skurdo vogdavo anglis

Liveta Kazlauskienė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-30 12:08
Apie emigraciją svarsto ne tik eiliniai lietuviai, bet ir tokios žvaigždės kaip Liveta Kazlauskienė. Moteris sako, kad viskas Lietuvoje brangsta, tad tenka pagalvoti apie gyvenimą svetur. „Viskas brangsta, mūsų politikai tinsta, man yra dėl to graudu, dėl to kartkartėmis galvojame apie emigraciją“, – LNK laidoje KK2 kalbėjo L. Kazlauskienė.

„Mūsų politikai yra praradę sąžinės jausmą. Popiežius parodė labai gražų pavyzdį atsisakydamas prabangaus automobilio. Mūsų politikai kaip tos musės, mes juos išrenkame, o jie kaip įkrenta į tą medaus bačką, tai kol neišlaižys visko, tol neišskris. Man yra gėda dėl daugelio politikų, dėl jų elgesio“, – kalbėjo L. Kazlauskienė.

Liveta pasakojo, kad jai tenka mokėti didelius mokesčius – iš viso apie 60 procentų: „Aš viską pati darau, aš per visus tuos 25 metus esu vadybininkė. Pačioje pradžioje Petras vadybininkavo, bet jis man parodė, kaip reikia daryti. Vadybininkas, buhalteris, prodiuseris, dizaineris, maketuotojas, koncertų organizatorius, vedėjas ir dainininkas. Kuo aš tik savęs nelaikau“.

Dainininkė galvoja apie vykimą į Vokietiją, kur galėtų prižiūrėtų senelius. „Mes galėtume bandeles kepti, suburti senelius. Aš tiek turiu planų galvoje, ką veikti. Mano svajonė – sukurti senelių namus, prieglaudą. Senelius surinkti, kad ne tik sėdėtų prie televizijos ir niurgztų. Norėtųsi, kad jie būtų širdyje jauni, norėtų pašokti, pakeliauti. Kodėl nepaėmus kokio didelio dviejų aukštų autobuso, susikviesti senelius į tą autobusą, pasiimti gydytojus, jeigu kam nors bloga, ir iškeliauti kur nors pamatyti pasaulio“, – sakė L. Kazlauskienė.

Daugelis nežino, tačiau Liveta niekada nebuvo išlepusi, nuo mažens turėjo kovoti už save: „Ant rogučių mama užsisodindavo mane ir važiuodavom vogti anglių į katilinę karinio miestelio, nes mama neturėjo ko dėti į pečių. Tas karinis miestelis žinojo, kad mes tikrai sunkiai gyvenam, kad mama labai stipriai stengiasi, daug dirba. O aš važiuodavau ir verkdavau, kad tik mūsų nepagautų, pasodins mamytę į kalėjimą, o mus atiduos į vaikų namus“.

Visą interviu su Liveta Kazlauskiene žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai