Liveta Kazlauskienė: „Kalėdų dovanos – simbolinės, nes visus pinigus skyrėme labdarai“

Liveta, Petras ir Ingrida Kazlauskai / Fotostudijos „Charizma“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-24 17:02
Dainininkė Liveta Kazlauskienė, kasmet per šventes išpuošianti tiek savo namus, tiek kiemą, patikino, jog po eglute artimieji šįkart ras tik simbolines dovanas.

„Žaisliukus, girliandas, prakartėlę ir daugybę kitų Kalėdinių papuošimų turime, todėl nieko įsigyti nereikėjo. O dovanoms nutarėme neišlaidauti – tiesiog palepinsime vieni kitus maloniomis smulkmenomis“, – sakė pašnekovė.

Jos vyras dainininkas Petras Kazlauskas po žaliaskare tradiciškai ras žmonos ranka rašytą atviruką su kvietimu pasirinktą dieną bei pasirinktame restorane pasivaišinti pyragėliu. Šeimos narius Liveta palepins ir bilietais į kiną.

„Drabužių, batų, papuošalų turime apsčiai. Nieko mums nebereikia. Šįmet daug asmeninių santaupų skyrėme labdarai, todėl šios dvasios bus persmelktos ir mūsų šventės“, – patikino dainininkė.

Fotostudijos „Charizma“ nuotr.
Fotostudijos „Charizma“ nuotr.

Ji sakė esanti labai dėkinga visiems, kurie atsiliepė į kvietimą finansiškai padėti Akmenėje gyvenančiai mergaitei, sergančiai onkologine liga.

„Mūsų vardai sutapo – abi esame Livetos. Mergaitei stengiamės pagelbėti kuo tik galime. Ir tai tikrai tęsime ir kitąmet“, – sakė L. Kazlauskienė.

Anot jos, per šventes vis labiau norisi artimųjų dėmesio, o ne brangių dovanų.

„Ir kelionių čekiai, ir aukso papuošalai po eglutę kažkada buvo rasti. Bet... Vertybė yra bendravimas, o ne materialus turtas“, – patikino pašnekovė.

Jai Kalėdos yra ypatingas laikotarpis dėl dar vienos priežasties – gruodžio 26-ąją yra gimusi jos dukra Ingrida.

Fotostudijos „Charizma“ nuotr.
Fotostudijos „Charizma“ nuotr.

„Ji – mano Kalėdinė dovana. O dar vieną netikėtą dovaną gavau neseniai lankydamasi Alytuje. Tuomet atsitiktinai pamačiau, kai greta ant suoliukų užmigusio benamio sustojo automobilis, iš kurio išlipo jaunuolis ir užklojo nelaimėlį pledu“, – jauno žmogaus poelgiu gėrėjosi pašnekovė.

Tik vėliau ji sužinojo, kad vakaro didvyris yra Lietuvos karo policininkas Rolandas Gricius, Alytuje jau pagarsėjęs dėmesiu aplinkiniams.

„Kol bus tokių žmonių mūsų šalyje, nesibaiminsiu, jog neliks kam ateityje ištiesti rankos per gatvę einantiems garbingo amžiaus žmonėms“, – sakė L. Kazlauskienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai