Liveta ir Petras Kazlauskai mini 30-ąsias vestuvių metines: „Teko daug visko patirti“

Liveta ir Petras Kazlauskai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Estrados dainininkai Liveta (56) ir Petras (64) Kazlauskai vasaros pabaigoje mini ypatingą progą – 30-ąsias vestuvių metines. Šią dieną P.Kazlauskas žmoną pradžiugino romantiška staigmena.

Po 30-ies metų santuokoje romantika niekur nedingo – taip drąsiai galima pasakyti žiūrint į Livetą ir Petrą Kazlauskus.  Sekmadienį Liveta pasidalino savo vyro jai šia proga surengtos staigmenos akimirkomis.

P.Kazlauskas žmoną pradžiugino įteikdamas dailią puokštę gėlių – tai padarė romantiškai priklupęs ant kelio ir skyręs jai gražius žodžius.

Liveta ir Petras Kazlauskai / Asmeninio albumo nuotr.

„Prieš 30 metų, Kauno rajono metrikacijos skyriuje sumainėme aukso žiedus ir prisiekėme vienas kitam būti šalia ir džiaugsme ir varge... Nueiti teko didelį bendro gyvenimo kelią ir patirti daug visko, ši patirtis mus sustiprino.

Ačiū Tau, Dieve, kad visada buvai šalia, kai reikėjo Tavęs, kad ir dabar neapleidi mūsų šeimos. Mes laimingi“, – pasidalijusi romantiškos staigmenos akimirkomis socialiniame tinkle sakė Liveta.

Liveta ir Petras Kazlauskai / Asmeninio albumo nuotr.

Iššūkius įveikė kartu

Prieš keletą mėnesių Žmonės.lt apie santykius kalbinta Liveta atviravo, kad per tiek metų poroje būta visko, tačiau svarbiausia – nepamesti vienas kito.

„Daug kas mus laiko šeimos pavyzdžiu, todėl tenorėjome pasidalinti, kad santykiai būna visokie – nėra taip, kad jie būna tik geri. Santykiai klostosi etapais ir poros, kurios nori tik gerų etapų, turbūt neišlaiko tų sunkiųjų ir pasirenka skirtis.

Mes su Petru turėjome visokių etapų ir patirčių, tačiau visada laikomės principo – ieškoti to, kas mus jungia, o ne kas skiria. Tie, kas ieško tik skirtumų, pasirenka skyrybas“, – Žmonės.lt sakė L.Kazlauskienė.

Liveta Kazlauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Pora įveikė sunkumus kartu ir nevengia gražiai atsiliepti vienas apie kitą, nors kartais ir pasipyksta, pavydi vienas kitam gerbėjų dėmesio.

„Meilė kinta. Vienokia ji būna kai tau keturiolika, kitokia – kai sukanka penkiasdešimt“, – apie santykius sako P.Kazlauskas.

„Mes – tikri Romeo ir Džuljeta gerąja šios istorijos prasme. Dažnai manęs klausia, ką Petras man brangiausio yra padovanojęs. Galiu pasakyti – dėmesį ir vedybinį pasitikėjimą, laisvę“, – apie sutuoktinį yra sakiusi L.Kazlauskienė. 

Ji pataria labiau vertinti vienas kitą, nepamiršti santykiuose ieškoti pliusų, o ne tik minusų.

„Poroms norėčiau patarti – nebėkite iškart skirtis. Pasistenkite puoselėti santykius, kalbėkitės, ieškokite bendrumų, prisiminkite bendras patirtis, įveiktus iššūkius. Mes su Petru apie tai pasikalbėję išsyk vėl norime  būti kartu, o ne atskirai“, – Žmonės.lt sakė Liveta.

Liveta ir Petras Kazlauskai / Mariaus Vizbaro nuotr.
Skaitykite daugiau