Liūtys Tailande Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus atostogų romantikos nesugadino

Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus atostogos Tailande / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-12 23:13
Modelis Viktorija Siegel ir verslininkas Danielius Bunkus naujus metus pradėjo kelione: pora atostogauja egzotiškame Tailande.

Į tolimą šalį V.Siegel ir D.Bunkus išvyko vos prasidėjus 2017-iesiems. Laiminga pora poilsiui pasirinko Samujo salą.

Išvykusi atostogauti V.Siegel socialiniuose tinkluose dalijasi filmuotomis kelionės akimirkomis ir fotografijomis, kuriose egzotiški Tailando vaizdai, taip pat romantiškos atostogų akimirkos. Jomis Viktorija pasidalijo ir su 15min skaitytojais.

Pora poilsiauja gamtos apsuptyje – prie vandenyno, apžiūri salos įdomybes, mėgaujasi vienas kito draugija, vietine virtuve ir, žinoma, Tailande turistų itin mėgstamu šviežiu kokosų pienu tiesiai iš riešuto kiauto.

Tiesa, nors dabar Tailande turėtų būti pats turistų sezonas, kai danguje nesiliauja šviesti saulė, V.Siegel ir D.Bunkus kelionės pradžioje susidūrė su nepatogumais: šalį skalavo didžiulės liūtys, dėl kurių buvo kilę pavojingi potvyniai.

Dėl liūčių buvo užtvindytos Samujo salos gatvės. Kai kurie viešbučiai nutraukė darbą, jų lankymas buvo apribotas. Prastos oro sąlygos buvo paveikusios ir skrydžius – kai kurie buvo atidėti.

A video posted by @viktorija.siegel on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai