Liutauro Salasevičiaus išpuošta Atlanta sužibėjo ant raudonojo kilimo

Atlanta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-11 14:00
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiuose M.A.M.A. apdovanojimuose raudonu kilimu žengusios damos sužibo elegancija. Vienos rinkosi kuklias sukneles, kitos – seksualias, o trečios – neįprastas ir net šokiruojančias. Vakaro metu daug dėmesio sulaukė efektingai sužibėjusi Elena Puidokaitė-Atlanta.

Į kasmetinius muzikos apdovanojimus Atlanta atvyko pasipuošusi bičiulio dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknele. Jai buvo parinkta juoda kelius siekianti suknelė, o galvą papuošė juodas turbanas. Figūrą pabrėžiantį ansamblį papildė tamsus makiažas, kurio pagrindiniu akcentu tapo tamsios spalvos lūpdažiu paryškintos lūpos.

Taip pasipuošusi Atlanta dalyvavo ir M.A.M.A. dūzgėse, kurios vyko viename sostinės naktinių klubų. Jame pasirodžiusi moteris sulaukė daug dėmesio dėl savo išskirtinės aprangos.

Ant raudono kilimo VIP zonoje taip pat dėmesį traukė neįprasta suknele pasipuošusi Martyno Tylos draugė Neringa Zeleniūtė, o nepriekaištingas kūno formas, praėjus vos trims mėnesiams nuo pirmagimės Adelės gimimo, pademonstravo Donato Montvydo žmona Veronika. Ji vakarui pasirinko ilgą gipiūrinę suknelę.

Ne dainomis, o savo elgesiu M.A.M.A. renginyje save garsino „Mochito“ merginos, viena kitą apdovanojusios parodomuoju prancūzišku bučiniu.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai