Liutauro Salasevičiaus podiumu žengs gražuolės Agnė Kavaliauskaitė ir Patricija Belousova

Agnė Kavaliauskaitė / Dizainerio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizaineris Liutauras Salasevičius, jau šį penktadienį pristatysiantis savo naujausią kolekciją „Miesto raganos“, ne tik atrinko būrį jaunų ir talentingų manekenių, bet ant podiumo pakvietė ir žinomas moteris. Vakarinių ir vestuvinių suknelių kūrėjas itin mylimas scenos žvaigždžių, kurios mielai sutiko demonstruoti jo mados namų sukneles.

Stilisto ir dizainerio suknelės žinomų moterų dažnai pasirenkamos prabangiems vakarėliams ir pristatymams, jos dažnai švysčioja televizijos ekranuose bei renginiuose. L. Salasevičius kolekcijos demonstravimui pakvietė verslininkę Ingą Stumbrienę, TV laidų vedėją Gintarę Gurevičiūtę, dainininkes Vitą Jakutienę, Skaistę Steikūnaitę ir Neringą Šiaudikytę, taip pat tokias mados podiumų vilkes kaip „Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė, Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė bei tarptautinio pripažinimo pasiekęs modelis Karolina Toleikytė.

Garsios gražuolės vilki Liutauro Salasevičiaus drabužius (5 nuotr.)
Dizainerio archyvo nuotr.
+2

„Rafinuotos vakarinės suknelės privalo būti išskirtinės. Noriu į Lietuvos damų pobūvius įnešti dar daugiau elegancijos ir ištaigingumo. Moterys turi išdrįsti būti įžūlios, magiškos ir užburiančios. Tikiu, kad kiekviena gali atsiskleisti, parinkus jai tinkamą suknelę“, – apie naują kolekciją sako L. Salasevičius.

Verta prisiminti, kad L. Salasevičiaus suknelėmis buvo puošiamos visos praėjusių metų „Mis Lietuva“ konkurso dalyvės. O konkurso nugalėtojoms, keliavusioms į „Mis Pasaulis 2014“ ir „Miss Visata 2014“ konkursus, dizaineris skyrė gausybę suknelių. Specialiai L. Salasevičiaus kolekcijos pristatymui iš Rusijos atvažiuos ir „Mis Visata 2014“ Lietuvą atstovavusi Patricija Belousova.
Peržiūrėti ir įvertinti naujausią L. Salasevičiaus mados namų „Madam pareis vėliau“ vakarinių suknelių kolekciją „Miesto raganos“ bus galima jau šį penktadienį, mistiškąją kovo 13 d., vienoje iš sostinės koncertų salių. Renginio svečiai po kolekcijos pristatymo toliau šėlti bus kviečiami į kokteilių barą „Mojo Lounge“.

Gintarė Gurevičiūtė / Dizainerio archyvo nuotr.

 

Skaitykite daugiau