Liutauras Čeprackas: kuo maitina dukras ir kas antrajai išrinko vardą

Liutauras Čeprackas / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-28 10:19
„Jausmas fantastiškas ir baugus tuo pačiu, pagalvojus apie laiką, kai reikės su pagaliu vaikyti kavalierius“, – sakė garsus virtuvės meistras Liutauras Čeprackas, neseniai su žmona dainininke Laura Čepukaite susilaukęs antros atžalos.

Liucija Ieva – toks sausio 10 d. gimusios mažylės vardas. Ir jis turi istoriją.

„Vardą Liucija išrinko Zita Kelmickaitė, sakė „Liucija – tai šviesa, taip gražu, privalai taip pavadinti dukrą". Pasiūlymas nuskambėjo laukiantis pirmos dukters, kadangi jai vardą jau turėjom, pataupėm antram vaikui“, – portalui Žmonės.lt sakė Liutauras.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šiuo metu Čeprackų šeimos kasdienybė kupina absoliučiai visko, o toje kasdienybėje smagiausias momentas, kaip juokavo Liutauras, – kai vaikai šypsosi.

„Kai jie juokiasi – tai mano vaikai, o kai verkia – mamos“, – smagiai pasakojo Liutauras, o Laura pridėjo, kad dukros yra tėčio ir tuomet, kai jos miega.

Kuo garsusis virėjas lepina savo moteris?

„Aš jas ne lepinu, svarbu, kad valgytų viską, ypač vidurinioji – Liepa Adelė (Laura Čepukaitė turi dukrą Patriciją iš pirmos santuokos, – red.past). Noriu, kad vaikai būtų plačių pažiūrų maisto prasme“, – sakė Liutauras.

Čeprackų pirmagimei Liepai Adelei vasarą sukaks dveji metai, bet mergaitė jau valgo viską. Sūriai su mėlynuoju pelėsiu, kefyras – tai tie produktai, kurių dažnam mažyliui net neįsiūlysi, o mažoji Čeprackaitė valgo su malonumu.

„Vaikai valgo tai, ką įpranta, noriu, kad tie įpročiai būtų tinkami“, – sakė Liutauras.

Koks jausmas būti dviejų dukrų tėvu?

Liutauras atsiduso ir tarė, kad jausmas fantastiškas ir kartu baugus.

„Juk iš patirties žinau, ko tiems berniukams iš mergaičių reikia“, – smagiai tarstelėjo tėvas, trokštantis, kad dukros užaugtų protingos.

Laura Čepukaitė ir Liutauras Čeprackas
Laura Čepukaitė ir Liutauras Čeprackas

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai