Liutauras Čeprackas ir Laura Čepukaitė: „Santykiai be emocijų anksčiau ar vėliau miršta“

Liutauras Čeprackas ir Laura Čepukaitė / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-26 11:59
Atrodo, jie nieko daugiau ir neveikia, tik atidaro ir uždaro savo restoranus, galvoja, kaip suktis iš situacijos, kai už nugaros ir vėl šlaistosi karantino šešėlis. Ar įmanoma kartu dirbančiai porai tokiomis aplinkybėmis išlaikyti ne tik sveiką protą, bet ir sveikus santykius? Tokie klausimai sukosi galvoje žurnalistei Laisvei Radzevičienei, kai žengė pro virtuvės šefo Liutauro Čepracko (47) ir jo žmonos Lauros Čepukaitės (42) restorano „Gastronomika“ duris.

Liutauras neslepia, kad dviese jiedu jaučiasi puikiai, o geriausiai – kai nieko daugiau nėra, labiausiai – kelionėse. Nepaisant visko, porai karantinas buvo geras laikas – pietūs su šeima, vakarienės. O bendravimas, neabejoja, santykius stiprina, ne griauna.

„Anksčiau man būdavo baisu pyktis. Dabar žinau kitą dalyką: pyktis būtina. Nes santykiai be pykčio, be emocijų anksčiau ar vėliau miršta. Svarbu išsakyti, ką galvoji, nieko neslėpti, neglaistyti, nekaupti viduje. Sukauptos nuoskaudos vieną dieną vis tiek išsiverš, o tada gali įvykti sprogimas“, – sako Laura ir priduria, kad viso to išmoko gyvendama su Liutauru. Pasidžiaugė, kad vyras išmokė ją sakyti, ką galvoja, turėti nuomonę, labiau save išreikšti ir nieko nebijoti.

Abu idealiai pasidalija pareigomis ir vienas su kitu nekonkuruoja, nesistengia išsiaiškinti, kuris geriau dirba. Kadangi abiejų veiklos skirtingos ir abiejų labai reikia versle. Liutauras – kūrėjas, planuotojas ir jam patinka tai daryti. Laura planuoja šeimos rutiną. Liutauras – jautresnis už Laurą. „Užtat Laurutės moteriška intuicija nepaprastai stipri, ji pajaučia tai, ką aš pražiopsau. Sako, žiūrėk, ir aš pagalvoju – taigi akivaizdu, kaip galėjau nematyti?!“

Laura džiaugasi, kad kuo toliau, tuo mažiau virtuvėje gauna pastabų. Natūraliai susiklostė, kad vienus patiekalus ruošia ji, kitus – Liutauras. „Bet jei reikia ką nors greitai supjaustyti, pjaustau aš. Esu labai laimingas, kad manęs iš virtuvės ji nevaro“, – juokiasi Liutauras. „Tai būtų aukščiausio lygio įžūlumas“, – sako Laura.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama