Liutauras Čeprackas apie žmonos Lauros Čepukaitės nėštumą: „Savo gyvenimą saugom po devyniais užraktais“

Liutauras Čeprackas ir Laura Čepukaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-09 13:26
Internete pasirodžius naujienai, kad Liutauras Čeprackas ir jo žmona, buvusi dainininkė Laura Čepukaitė laukia gandrų, sutuoktiniai apie tai patvirtinti neskuba.

Ir nors pora žinios neneigia, nuo platesnių komentarų taip pat susilaiko. 

„Savo asmeninį gyvenimą saugom po devyniais užraktais“, – Žmonės.lt sakė L.Čeprackas, paklaustas apie būsimą šeimos pagausėjimą.

Viešumos vengiantys Liutauras Čeprackas ir Laura Čepukaitė slapta susituokė rugsėjo pradžioje. Santuokos ceremonija vyko Palangos civilinės metrikacijos skyriuje.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Kai žurnalas „Žmonės“ pranešė apie slaptas kulinaro Liutauro Čepracko ir atlikėjos Lauros Čepukaitės vestuves, naujiena visus sudomino ne tik todėl, kad jaunavedžiai iki šiol slėpė savo santykius. 

L.Čepukaitė tuo metu dalyvavo L.Čepracko laidoje „Lietuvos superšefas“, tad daug kam iš karto kilo klausimų dėl objektyvumo. Laura netrukus atsisveikino su tolesne kova dėl Lietuvos superšefo titulo.

Laura Čepukaitė iš pirmosios santuokos su muzikantu Donatu Paulausku turi dukrą, kurią pernai išleido į pirmą klasę.

Atstovavo Lietuvai Eurovizijoje 

Žmonės.lt primena, kad Laura Čepukaitė 2005-aisiais su grupe „Laura & The Lovers“ atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“. Vėliau ji sustabdė dainininkės karjerą.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai