Liūdesį ir apmaudą dėl tragedijos žinomi žmonės pradėjo lieti socialiniame tinkle

Iš kairės: Danguolė Stachura, Beata Nicholson, Rimas Šapauskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-10 21:35
Saulėtas penktadienis, pranašavęs atsipalaidavimą dovanosiantį savaitgalį vakarop Lietuvą užliejo gedulu. Visą savaitę nuo sekmadienio sekę žinias apie dingusią Ievą Strazdauskaitę atsidūrė ties baisiausia atomazga – mergina rasta nužudyta.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nepažinojusiems Ievos vieta išlieti liūdesį ir apmaudą – socialiniai tinklai.

Kulinarijos laidų ir knygų autorė Beata Nicholson parašė: „Šiandien buvo nuostabi diena iki tol, kol išgirdau naujienų per radiją...Pirmadienio rytą mūsų Ingutę mačiau visą apsipylusią ašaromis, Ievutė ją guodė, viskas bus gerai....raminimo žodžiai kasdieniniai, Ingutė ašarojo - dingo jos bičiulė iš Plungės....Visą savaitę apie simpatišką sėkmingą mylimą merginą Ievą iš Plungės kalbėjo visa Lietuva, vis buvo kartojama, tikimasi rasti gyvą, šukuoti miškai ir pelkės, rasti telefonai ir tirtos versijos...Jokie žodžiai neapsakys, nepalengvins, niekas nepadės, neįmanoma nusakyti to skausmo kuriame dabar paskandinta ši šeima, ir visa Plungė turbūt....Liūdžiu kartu...“.

Dar gerokai iki žinios, dramatišku įrašu savo paskyroje pasidalijo galerininkė Danguolė Stachura: „Skrendu namo. Ten, kur kartais dingsta žmonės, ten, iš kur kasdien išskrenda šimtais, ten, kur kultūra kalba tyliai, o tamsa garsiai, ten, kur nestilingiausiai besielgiančios ir savęs nevaldančios garsios šalies "stilistės", "politikės" vadina tai "buvimu savimi" ir tuo didžiuojasi, ten kur prastumas painiojamas su paprastumu... Ir vis tik, skrendu namo, nes ten širdis, tūkstančiai mielų akių, Vilniaus Dailės Akademija, mano Mokytojai ir gyvas tikėjimas, kad geriausia permaina tai mes patys, mūsų mintys ir veiksmai. Ir kad nuo rėkančių vidutinybių galima tiesiog užsikimšti ausis, liekant plačiai atmerktomis akimis į šviesą“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Modelis Rasa Ciūnė nesuturėjo grėsmingų žodžių: „Turi grįžti mirties bausmė! Turi!!! Kitaip tokių išgamų mes nesuvaldysim! Išgamos turi turėt tą baimės jausmą! Šaudyti tokius! Mes neprivalome tokių išlaikyti kalėjimuose! Aš nenoriu mokėt už jų sriubas!“.

Didėžjus ir televizijos personažas Rimas Šapauskas uždavė retorinį klausimą, kuriame – daug emocijų: „Tai dar darom „Nusikaltėlių žmonos"? Nelaiko nervai“.

Galvoje jis turėjo ruošiamą televizijos laidą tokiu pavadinimu – „Nusikaltėlių žmonos“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai