Liucinos ir Tado Rimgailų atostogos Turkijoje: „Rinkdamiesi keliones esame įnoringi“

Liucinos ir Tado Rimgailų atostogos Turkijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Liucinai ir Tadui Rimgailoms veiklos tikrai netrūksta. Į jų darbų sąrašą kasdien įeina rūpinimasis šeimos desertinėmis, kelionės tarp Vilniaus ir Kauno, renginių organizavimas ir labai maloni, bet reikalaujanti daug laiko samojedų veislės kalytės Simbos priežiūra. Tiesa, prieš pat Velykas žinoma pora nusprendė pailsėti – išvykti į Turkiją. Čia jų dėmesį patraukė suaugusiųjų viešbutis, kuriame praleis 4 dienas.

Į Turkiją – ne pirmą kartą

„Paskutinį kartą abu atostogavome praėjusį rudenį, tad jau tikrai svajojome apie saulę, smėlį, poilsį nuo darbų ir laiką tik dviese. Vis dėlto rinkdamiesi keliones esame įnoringi – mums svarbu, kad skrydis netruktų daugiau nei 3,5 valandos, nes Tadas sunkiai ištveria ilgus skrydžius“, – šypsodamasi atskleidžia Liucina.

Liucinos ir Tado Rimgailų atostogos Turkijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip pasakoja moteris, dėl šios priežasties jiedu dažniausiai keliauja Europoje – aplankė Ispaniją, Italiją. Šio pavasario atostogoms šeima pasirinko Turkijos kryptį, nes čia jiedu jau lankėsi anksčiau ir yra tikri, kad oras tikrai nesugadins poilsio. „Mano vyras paskutinį kartą Turkijoje buvo prieš beveik dešimtmetį, o aš – dar būdama paauglė, 16-os metų. Abu turime tik geriausius prisiminimus apie šią šalį, tad nusprendėme čia sugrįžti dar kartą, tik jau kartu“, – pasakoja Liucina.

Apsistojo suaugusiesiems skirtame viešbutyje

Kadangi laiko kelionėms pora turi nedaug, jiems labai svarbu, kad nakvynės vieta nesugadintų atostogų, nereikėtų niekuo rūpintis ir galėtų mėgautis jau paruoštais patiekalais. Dėl šios priežasties jie renkasi viešbučius, o ne būtų nuomą. Tiesa, per šias atostogas Liucina ir Tadas iš kelionių organizatoriaus siūlomų viešbučių pasirinko kiek neįprastą – tik suaugusiesiems skirtą viešbutį.

Liucinos ir Tado Rimgailų atostogos Turkijoje / Asmeninio albumo nuotr.

„Nors šio viešbučio apibūdinimas skamba kiek pikantiškai, paslaptis gana paprasta – šis viešbutis įsikūręs dviejuose pastatuose, kuriuose atskirta poilsio ir pramogų zona. Pagrindinė erdvė skirta visiškam poilsiui ir atsipalaidavimui, o kita – linksmybėms ir pramogoms. Tad turi laisvę rinktis, ką nori veikti“, – pasakoja šiuo metu Turkijoje besiilsinti Liucina.

Mėgaujasi Turkijos skleidžiama magija

Turkija puikiai atitinka Rimgailų keliamus reikalavimus – gražūs vaizdai, smėlis, viešbutis ant jūros kranto ir skanus maistas. Dieną leisdami aktyviau, vakarais jiedu mėgsta pasivaikščioti pakrante ir paragauti vietinių patiekalų. Paklausti apie tai, ar per atostogas pavyksta visiškai atsijungti nuo darbų, Liucina ir Tadas turi kiek kitokias nuomones.

Liucinos ir Tado Rimgailų atostogos Turkijoje / Asmeninio albumo nuotr.

„Tadui nuo darbų atsiriboti pavyksta, man – ne visada. Yra buvusios atostogos, kai buvau taip toli, kad bet kuriuo atveju nelabai galėjau padėti, ten nuo darbų pailsėjau geriausiai. Tikiuosi, per šias atostogas pavyks taip pat puikiai atsigauti“, – pabrėžia Liucina.

Nors Liucina ir Rimgailos namo sugrįš dar iki Velykų, pora sutartinai tikina, kad ir trumpas poilsis vietoje, kur nuolat šviečia saulė, lepina geras oras, padeda atsigauti. „Stebiu aplinką ir labai pasikraunu nuo vandens magijos. Taip pat gilinuosi į šalies ir konkrečiai maisto kultūrą. Man tai svarbus įkvėpimo šaltinis“, – pasakoja atostogomis besimėgaujanti Liucina. 

Liucinos ir Tado Rimgailų atostogos Turkijoje (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau