Liucina Rimgailė meilės dieną pakvietė į antrosios desertinės atidarymą

Liucinos Rimgailės desertinės atidarymas Kaune / T. Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vasario 14-oji ypatinga ne tik įsimylėjaliams, bet ir saldumynų gerbėjams. Ketvirtadienio vakarą verslininkė Liucina Rimgailė pakvietė į antrosios desertinės atidarymą. Šį kartą Kaune. Jos pasveikinti atvyko gausus bičiulių būrys.

Prieš atidarydama pirmąją desertinę Vilniuje, Liucina džiaugėsi, kad tąkart viskas vyko sklandžiai ir be didelių iššūkių. Šįkart moteris ir vėl galėjo džiaugtis, kad darbus pavyko atlikti laiku.

„Neturėjome daug laiko, tačiau viskas pavyko gerai, – Žmonės.lt pasakojo Liucina Rimgailė. – Įsikūrėme galerijoje, kurioje nuolat vyksta parodos. Tad turėjome suspėti į parodų pasikeitimo laiką. Žinoma, buvo visokių niuansų ir paskutinės paros streso, tačiau viskas gerai“.

Susirinkusiesiems buvo pristatytos ir „Liu desertinės“ naujienos, pasirodžiusios keletą dienų prieš atidarymą.

„Turime tris naujus desertus: karamelinį, plombyro su braškėmis ir avietėmis bei kokosinį su mangais. Taip sutapo, kad jie pasirodė ir prieš Valentino dieną, ir prieš mūsų atsidarymą,“ – kalbėjo Liucina.

Meilės diena pasirinkta neatsitikinai. Desertų meistrė juokėsi, kad dabar bus nesunku prisiminti, kada gi reikia švęsti desertinės gimtadienį.

„Galvojome apie paskutinę sausio savaitę, tačiau viskas gražiai susidėliojo ir nusprendėme, kad tai bus labai graži diena, – apie atidarymo dieną kalbėjo L. Rimgailė. – Visgi, šią dieną žmonės mėgsta.“

Liucinos Rimgailės desertinės atidarymas (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau