Liucina Rimgailė kalėdinio „Pop-Up“ atidaryme kūrė netradicines eglutes

Liucina Rimgailė / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-15 14:55
Būrys žinomų žmonių penktadienio rytą susitiko prekybos centre „Europa“, kur kartu su desertinės „Liu Patty“ vadove Liucina Rimgaile dalyvavo netradicinėse Kalėdų eglučių dirbtuvėse. Šitaip garsenybės pažymėjo kalėdinio „Pop-Up“ atidarymą, kuris suvienijo lietuviškų prekės ženklų kūrėjus.

Pati L. Rimgailė pasakoja, kad kalėdinės eglės puošyba jos namuose – svarbi tradicija, sutelkianti artimuosius, o ant šventinio stalo kaskart nugula bent kelių rūšių saldumynai.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Eglutės, kurtos Lietuvos garsenybių rankomis, parems projektą „100 šypsenų daugiau“ ir netrukus keliaus į senolių rankas. Prie eglučių kūrimo prisidėjo dainininkė Paula Valentaitė, stilistai Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas, renginių organizatorė ir televizijos laidų vedėja Agota Mašanauskaitė ir kiti.

Garsūs lietuviškų prekės ženklų kūrėjai susibūrė tam, kad pasiruošti Kalėdoms šiais metais būtų paprasčiau. Mugė vyksta prekybos centro antrajame aukšte iki gruodžio 23 d.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Atidarymo svečiai kartu su Liucina Rimgaile leidosi į netradicinę pramogą: iš skirtingų saldėsių kūrė kalėdines eglutes.

„Šįmet Kalėdoms esu jau beveik pasiruošusi, liko pasirūpinti vos keliomis dovanomis. Rinkdama dovanas visada galvoju, ko labiausiai nori ją gausiantis žmogus ir kas jam tinka. Dažnai žvilgsnis savaime užkliūva už lietuviškų gaminių. Manau, šiuo metu jie – ant bangos, stebina savo originalumu ir kokybe“, – sako L. Rimgailė.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai