Liucina ir Tadas Rimgailos tapo tėvais: atskleidė ir sūnaus vardą

Liucina ir Tadas Rimgailos su sūnumi Oskaru
Šaltinis: Žmonės
AA

Desertinės „Liu Patty“ savininkė Liucina Rimgailė (32) ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila (36) sulaukė pirmagimio. Porai gimė sūnus.

„Panašu, kad kažką gyvenime visgi darome teisingai. Dievas mums atsiuntė patį mieliausią ir tobuliausią apdovanojimą – šiandien mums gimė sūnelis Oskaras Rimgaila“, – paskelbė sūnaus susilaukusi Liucina Rimgailė.
 
Rimgailų vaikelis gimė liepos 20 d., 11 val. 33 min. Oskaras sveria 3.3 kg, o jo ūgis – 55 cm. 

Panašu, kad kažką gyvenime visgi darome teisingai.. Dievas mums atsiuntė patį mieliausią ir tobuliausią APDOVANOJIMĄ -...

Posted by Liucina Rimgailė on Tuesday, July 20, 2021

Žmonės.lt dar prieš gimstant vaikeliui moteris atviravo, kad apie šeimos pagausėjimą su vyru Tadu jiedu galvoti ėmė pastaraisiais metais.

„Tiesiog mūsų ir Dievo planai sutapo. Jau toks abiejų amžius, kad galime žymiai ramiau sutikti šią žinią“, – sakė Liucina.

„Anksčiau tikrai nebuvo taip, kad nuolatos apie šeimos pagausėjimą mąstytume, tiesiog reikėjo tinkamo laiko ir tas laikas galiausiai atėjo. Kai sužinojau, jog laukiuosi, nudžiugau, ramiai tai priėmiau. O ir vyro reakcija buvo tokia pati. Kai prieš miegą vakare jam pranešiau apie kūdikį, Tadas naujieną priėmė kaip jau žinodamas ir prisipažino nujautęs, kad būtent šiandien aš kažką panašaus jam pasakysiu“, – tuomet kalbėjo Liucina.

„Liu Patty“ įkūrėja tikino besijaučianti gerai. „Anksčiau buvau prisiklausiusi, kad įvairiai gali būti su savijauta pastojus, tačiau kol kas viskas paprasta ir lengva“, – neslėpė Liucina.

Liucina ir Tadas Rimgailos / Lino Lapėno nuotr.
Liucina ir Tadas Rimgailos (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau