Liucina ir Tadas Rimgailos mini vestuvių metines: švelnių žodžių mainai ir ypatingos dovanos

Liucina ir Tadas Rimgailso / Facebook.com
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-01 17:13
Ketvirtadienį, pirmąją vasaros dieną, Liucina ir Tadas Rimgailos mini meilės priesaiką, vienas kitam duotą prieš ketverius metus. Žmonės.lt Liucina pasakojo, kad vakare jie sugrįš į širdžiai mielą vietelę, o dovanas vienas kitam įteikė dar vakar vakare. „Nesimiegojo, išsikalbėjome ir vienas kitą pasveikinome“, - paklausta, kodėl nepalaukė iki ryto, su šypsena pasakojo moteris.

Tadas su Liucina susipažino prieš devynerius metus, per geriausio draugo ir Liucinos sesers vestuves. Trejus metus pora bendravo tik kaip bičiuliai, mat T.Rimgaila gyveno Klaipėdoje, o Liucina – Vilniuje. Laikui bėgant jų jausmai išaugo ir pora pajuto, kad nebegali vienas be kito.

Savo vestuves Liucina ir Tadas šventė artimiausių žmonių rate.

„Šiandien yra 4 metai, kai savo žodyne turiu žodį „žmona". Prieš ketverius metus buvo saulėta ir nuostabi diena. Pati įsimintiniausia gyvenime!“, – džiaugėsi T. Rimgaila.

„Studija Vualia“ nuotr.
„Studija Vualia“ nuotr.

„Gera turėti šalia žmogų, kurį labai nuoširdžiai myliu ir galiu džiaugtis, jog jis ir pats yra asmenybė, ir man leidžia, o kartais net padeda tokia išlikti. Žmogų, nuo kurio atrodo, jau norėtum pailsėti, bet tam užtenka vos vieno vakaro, nes jauti, kad ryte labiau už viską nori, kad jis būtų šalia ir pašildytų šoniuką. Žmogų, be kurio nebūčiau savimi. Be kurio besąlygiško palaikymo tikrai sunkiau būtų versti kalnus“, – atsakė į vyro žodžius Liucina.

Moteris pasakojo, kad vienas kitam šiais metais jie padovanojo ypatingas dovanas. Kadangi didžiausia Tado aistra šiuo metu yra motociklas, nuo žmonos jis gavo specialią aprangą. Vyras žmoną apdovanojo komplimentais. Gyrė jos verslumą ir skatindamas įteikė gražų rašiklį, jog Liucina galėtų įsirašyti visus susitikimus ir įdomesnius receptus.

Šį vakarą jie vėl sugrįš vakarieniauti į restoraną, kuriame šventė savo vestuves. Tai Liucina ir Tadas daro kiekvieną kartą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai