Liucina ir Tadas Rimgailos: „Atėjo metas pagalvoti apie gausesnę šeimą“

Liucina ir Tadas Rimgailos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-19 11:41
Desertinės „Liu Patty“ savininkė, vestuvių organizatorė Liucina (28) ir renginių vedėjas Tadas (33) RIMGAILOS rimtai apsisprendė: gana plėšytis. Laikas pasirūpinti namais, daugiau dėmesio skirti vienas kitam, o kartu pamąstyti: gal jau atėjo metas susilaukti vaikų?

Nuo kitų metų Liucina nebeužsiims vestuvių planavimu ir susitelks tik į desertų verslą. Jos rašoma desertų receptų knygą jau pakeliui į leidyklą. Ji džiaugiasi, kad išeina iš rinkos iškelta galva. Ne todėl, kad nepavyko, kad reikia susigūžus trauktis, o dėl to, kad taip elgiasi savo šeimos labui. „Manau, kryžkelėse visuomet reikia nedvejoti ir pasirinkti, o mano prioritetas visuomet buvo šeimos santykiai“, – tikina Liucina.

Žinoma, užsnūsti nežada, tačiau tie treji metai, kai su Tadu arė galvos nepakeldami, jau praeityje. Atėjo laikas pagalvoti apie gausesnę šeimą, ne tik darbą. „Dabar atėjo gyvenimo tarpsnis, kai kūdikis jau būtų mielai laukiamas, nes visos ambicijos įgyvendintos, o namuose net kambarys jam paruoštas“, – išduoda Liucina.

Dabar atėjo gyvenimo tarpsnis, kai kūdikis jau būtų mielai laukiamas, nes visos ambicijos įgyvendintos, o namuose net kambarys jam paruoštas.

Tad nieko keista, kad namuose vis dažniau atsiranda pokalbių apie tėvystę. Nors anksčiau, prisipažįsta, kūdikių tema į temų spektrą visiškai neįėjo, o tėvystė skambėjo kaip baisus žodis.

„Turbūt kiekvieno žmogaus gyvenime ateina biologinis laikas, signalas iš gamtos, kai liaujiesi bijoti vaikų, o gal netgi jų nori... Gal būtų visai įdomu?.. – svarsto Liucina. – Aplink daugelis augina vaikus: žinau, kad tai nelengva, gal net labai sudėtinga, bet natūraliai tai priimu. Manau, su amžiumi žmogaus ego mažėja, vis labiau norisi rūpintis ne savimi, o kažkuo kitu.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

„Žmonės" Nr. 29

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: „Žmonės" Nr. 29, Author: Žurnalas „Žmonės", Name: „Žmonės" Nr.

Naujausi straipsniai