„Little Big“ pristatė naują dainą „Sex Machine“: klipe įamžino garsiausius devinto dešimtmečio filmus

Grupė „Little Big“ / „Warner Music“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-08 13:46
Skandalingoji Rusijos reivo grupė „Little Big“ išleido naują singlą ir vaizdo klipą „Sex Machine“ – tai paskutinis bendras grupės darbas su „Vogue“ stiliaus šokėju Dmitrijumi Krasilovu („Uno“, „Tacos“).

„Sex Machine“ nukelia į praėjusio amžiaus pabaigos šokių aikštelę, kurioje persipina daugybė populiariosios kultūros ir filmų nuorodų. Klipe rasite filmo „Vyrai juodais drabužiais“ užuominų, taip pat geltoną sunkvežimį, kuris primena filmo „Transformeriai“ veikėją Optimus Prime. Vyresnieji naujajame kūrinyje išgirs reperio MC Hummer kūrinio „U Can’t Touch This“ nuorodų.

Little Big – „Sex Machine“

 

Vaizdo klipo lokacija primena filmo „Vėžliukai nindzės“ būstinę, o grupės nario Antono šukuosena ir violetinės spalvos kostiumas simbolizuoja 80-ųjų stilių ir „Vėžliukai nindzės“ veikėją Bebop.

Jau tapo tradicija, kad išskirtinius grupės vaizdo klipus režisuoja grupės lyderis Ilja Prusikinas ir režisierė Alina Pasok.

Grupė „Little Big“ / „Warner Music“ nuotr.
Grupė „Little Big“ / „Warner Music“ nuotr.

„Little Big“ yra Rusijos Sankt-Peterburgo reivo grupė, sprogdinanti šokių aikšteles ne tik Rusijoje, bet ir užsienyje. Internetiniu virusu tapusią grupę puikiai pažįsta Jungtinių Amerikos Valstijų, Ispanijos, Kanados, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir kitų šalių gyventojai. Lietuvoje grupė taip pat turi didelį gerbėjų ratą – čia ne kartą rengė koncertus.

Grupė „Little Big“ / „Warner Music“ nuotr.
Grupė „Little Big“ / „Warner Music“ nuotr.

„Little Big“ vaizdo klipai peržiūrėti daugiau kaip 2 milijardus kartų, o kūrinys „Skibidi“ tapo populiariausiu vaizdo įrašu Rusijos „Youtube“ platformoje – jis peržiūrėtas daugiau kaip 500 mln. kartų. Jų praėjusių metų singlas „Uno“ tapo dar vienu rekordininku – klipas tapo žiūrimiausiu „Eurovizijos“ dainų konkurso „YouTube“ kanalo vaizdo įrašu. „Uno“ peržiūrėtas net 187 mln. kartų.

Naujausi straipsniai