„Litexpo“ prasidėjo Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF

Baltijos maisto ir gėrimų paroda „BAF 2019“/ Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-07 14:52
Kartą metuose parodų ir kongresų centras „Litexpo“ pakvimpa aromatais iš viso pasaulio, nes čia vyksta didžiausias Baltijos šalyse maisto produktų rinkos įvykis – Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF.

Kasmetinė Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF šiemet lankytojus pasitiko kupina naujų idėjų, dalyvių, produktų ir žinių. Lapkričio 7-9 dienomis Vilniuje vyksta G.Astronominė odisėja, kurioje rengėjai laukia gurmanų, kulinarijos mėgėjų, restoranų profesionalų ir visų, neabejingų geram maistui.

Kasmet paroda kviečia užsukti į „Virtuvės studiją“, kurioje savo receptais dalinasi profesionalai ir mėgėjai. Šiemet programa plečiasi. Prie besidalinančių savo patarimais „Virtuvės studijoje“ jungiasi žinomi žmonės, kurie laisvalaikiu mėgsta gaminti. Be to „Virtuvės studija“ taps ir diskusijų apie maistą erdve, o diskusijų dalyviai – taip pat visiems gerai žinomi visuomenininkai. Dar viena „Virtuvės studijos“ naujiena – Jaunojo šefo konkursas. Jaunųjų virėjų kulinarinius sugebėjimus vertins profesionali žiuri.

Pirmą kartą parodoje vyksta ir meniniai pasirodymai su maistu. Pasirodymų tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į besaikį maisto vartojimą. 

Be viso to, parodoje pristatyta daugiau nei 100 prekės ženklų ir jų atstovų, kurie kviečia ragauti ir čia pat vietoje įsigyti naujienų rinkoje.

Temos:

Maistas Aktualu

Naujausi straipsniai