Lino Adomaitis surengė koncertą Kairėnų muzikos festivalyje

Lino Adomaičio koncertas Kairėnų muzikos festivalyje/ Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-11 21:23
Sekmadienį Kairėnų vasaros festivalyje VU botanikos sode į koncertą pakvietė atlikėjas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas ir savo srities profesionalas Linas Adomaitis.

Gyvo garso koncerte atlikėjas pasirodė su ritmo grupe: Rūta Žibaitytė – pritariamasis vokalas, Mindaugas Balčiūnas – klavišiniai, Paulius Vaicekauskas – bosinė gitara, Vaidas Kasparavičius – kachonas.

Geriausių dainų programa yra patikrinta daugelyje festivalių scenose.  Pasirinktas repertuaras atskleidė dar vieną Lino Adomaičio ypatingą savybę – jis geba valdyti įvairiausių žanrų muziką. Tai, ko gero, ir yra stipriausias profesionalo bruožas.

Scenoje Linas jau daugiau nei 20 metų, tačiau nepaisant šio fakto jis vis tiek kiekvieną kartą stengiasi nustebinti visus.
Vis nauji, bet kitokie koncertai, darbas su įvairiais Lietuvos orkestrais, naujos dainų aranžuotės, nauji albumai, toliau rašomi nauji kūriniai, dėstymas KTU, kelionių laida, leidžiamos vinilinės plokštelės, o kur dar sėkmingas turas šalies arenose „Vandenynai“ drauge su LVSO.

Koncerto akirmirkas rasite nuotraukų galerijoje:

 

Naujausi straipsniai