Lino Adomaičio koncertui garsūs svečiai puošėsi neįprastu lapkričiui aksesuaru – saulės akiniais

Indrė Stonkuvienė, Rūta Mikelkevičiūtė su dukra Dominyka, Linas Adomaitis, Erika ir Merūnas Vitulskiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-05 19:44
Šeštadienio vakarą Linas Adomaitis pakvietė bičiulius į neeilinį vakarą Vilniaus Kongresų rūmuose. Minėdamas savo 19 metų scenoje sukaktį čia jis surengė vieną iš trijų, didžiuosiuose šalis miestuose vykstančio koncertinio turo „19“ pasirodymų.

Pasveikinti drauge su Kauno bigbendu koncertuojančio dainininko, kompozitoriaus, muzikos prodiuserio susirinko būrys garsių svečių. Tarp jų – ne vienas kultūros, meno, verslo ir pramogų pasaulio atstovas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Čia buvo galima sutikti dainininkus Giedrę Kilčiauskienę, Agnetą Gabalytę, Donatą Montvydą su žmona Veronika, muzikologą Darių Užkuraitį su mylimąja Nijole Statkute.

Koncerte apsilankė ne viena laidų vedėja – Rūta Mikelkevičiūtė, Livija Gradauskienė, Daiva Žeimytė, Indrė Stonkuvienė su vaikais Cecilija ir Pranciškumi.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Taip pat – virtuvės mitų griovėją Alfą Ivanauską, prodiuserį Gediminą Jaunių, choreografą Šarūną Kirdeikį, fotografą Algį Kriščiūną ir daugelį kitų.

Kai kurie jų į renginį atvyko pasipuošę žaisminga įvaizdžio detale – akis jie pridengė stilingais saulės akiniais.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tokį akcentą jie pasirinko ne šiaip sau. L.Adomaitis kartu su kvietimais bičiuliams įteikė ir akinius, paprašęs nepamiršti jų ruošiantis į koncertą. Jis pats – didelis saulės akinių gerbėjas, šis aksesuaras jau spėjo tapti jo įvaizdžio vizitine kortele.

Dar anksčiau, duodamas interviu Žmonės.lt, muzikantas pripažino – akinių namuose jis turi pilną stalčių, jų ten – netoli 30. L.Adomaitis sako saulės akinius scenoje pamėgęs jau seniai, neva kai per mėnesį turi apie 15 koncertų – nuo prožektorių pavargsta akys, todėl akiniai yra puikus būdas jas apsaugoti.

„Bet šiaip jie man patinka ir dėl įvaizdžio, dabar jau labai pripratau. Kartais juokais sakau, kad jei nusiimu akinius – manęs niekas nebepažįsta“, – yra sakęs Linas.

Kolegos labai gyrė Lino talentą ir indėlį į Lietuvos muzikos kultūrą. „Daugeliui jis yra tikrasis pavyzdys, kaip reikia atstovauti muzikai, kaip reikia būti tikru profesionalu ir, svarbiausia, – nuoširdžiu žmogumi“, – kalbėjo D.Montvydas.

L.Adomaičio kūryba žavisi ir I.Stonkuvienė. „Linas man padovanojo savo kompaktinį diską dar tuomet, kai laukiausi, kaip tik tuo metu buvo jo albumo pristatymas. Dukra tuo metu jo klausėsi dar pilvelyje, paskui jau gimusi. O dabar užaugo gerbėja ir jau pati reguliuoja mums, į kokius koncertus eiti, ko klausyti. Linas – vienas jo favoritų“, – Žmonės.lt sakė su 4-erių dukra Cecilija koncerte aplankiusi laidų vedėja.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lino Adomaičio koncertui garsūs svečiai puošėsi neįprastu lapkričiui aksesuaru – saulės akiniais

TAIP PAT SKAITYKITE: Linas Adomaitis – 19 metų scenoje: apie akinių stalčių, kelionėse sutiktas mūzas ir fanko bombą

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai