Lino Adomaičio koncertas „Vandenynai“ Klaipėdoje baigėsi piršlybomis

Lino Adomaičio koncerto akimirka/Domo Rimeikos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-21 11:52
Didžiulis Lino Adomaičio koncertinis turas „Vandenynai“ įgauna pagreitį. Uostamiestyje atlikėją pasitiko pilnutėlė Klaipėdos „Švyturio“ arena, o nuoširdumo ir meilės kupino vakaro baigtis nustebino net ir patį vakaro šeimininką L. Adomaitį. Pasirodymas baigėsi piršlybomis.

L. Adomaitis atvirauja, kad tai ne pirmas kartas, kuomet vienai svarbiausių gyvenimo akimirkų poros pasirenka jo koncertą. „Labai džiaugiuosi, kad mano muzika jungia mylinčius žmones. Žinau atvejį, kai pora ant savo vestuvinių žiedų išsigraviravo mūsų su „Saulės kliošu“ įrašytos dainos „Mano Kalėdų stebuklas“ priedainio motyvo natas. Yra ir tokių porų, kurios susipažino mano koncertuose ir nuo tos dienos lankosi kone visuose mano didžiuosiuose pasirodymuose“, – pasakoja dainininkas.

Tačiau, pasak jo, vakarykštės piršlybos Klaipėdoje – ypatingos, mat, merginai tai buvo didžiulė staigmena. „Mačiau tai jos akyse!”, – sako L. Adomaitis.

Pamatykite piršlybas:


Išgirdusi lemtingąjį klausimą, mergina susigraudino. Iki ašarų susijaudino ir didžiulė minia koncerto klausytojų, kurių širdis tik ką virpino L. Adomaičio balsas ir Lietuvos simfoninio orkestro atliekamos muzikos garsai.

„Labai dėl jų džiaugiuosi. Apsikabinau juos ir palinkėjau saugoti bei mylėti vienas kitą. Taip pat paprašiau jų pažadėti, kad jiedu bus laimingi!“, – prisimena L. Adomaitis.

Ypatingą akimirką ir lauktąjį „Taip“ L. Adomaitis pakvietė palydėti kūrinio „Ar tu ją matei?“ priedainiu. L. Adomaičio autografų laukiantis gerbėjų būrys uždainavo visiems puikiai pažįstamas eilutes ir taip dar labiau sujaudino naujuosius sužadėtinius. Ieva Kazlauskaitė ir Arnoldas Narutavičius šią akimirką tikrai prisimins visą gyvenimą.

Turas „Vandenynai“ ne mažiau įsimintinas ir Linui Adomaičiui – juk tai didžiausi ir galingiausi jo muzikinės karjeros koncertai, kur siurrealistinį laivą primenančioje scenoje pasirodo per 130 atlikėjų, tarp kurių ir maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamas LVSO, ir Monika Linkytė, ir Kotryna Juodzevičiūtė, ir Milėja Stankevičiūtė.

Koncertinis turas „Vandenynai“ dar nesibaigia, tad galima laukti ir dar didesnių staigmenų. Jau šiandien L. Adomaitis koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje, o rytoj, šeštadienį, turą vainikuos koncertu Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Naujausi straipsniai